reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
temat gdzie wpisujemy wiadomości, informacje i smsy od pozostałych majóweczek ...

mam nadzieje że będzie mało używany;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomość od Bra :

" okazało się,że mała waży nie 1600 a 1800 :)szyjka ok łożysko nie 3 a 2 stopnia...czyli optymistycznie ale znowu inna diagnoza i czuje jakby robili ze mnie wariatkę.Ale najważniejsze,że z małą ok. Niczym mnie nie leczą tylko KTG więc mam nadzieję,że w pt mnie wypuszczą bo warunki masakra:( Całuski dla wszystkich cioteczek z BB "
 
Dziewczynki tym razem mam wiadomość od Poziomki. Chwilowo jej nie będzie bo wyczerpała limit neta, ale do sedna... Jeśli do końca tygodnia nie zacznie rodzić to za tydzień w poniedziałek będą jej wywoływać poród!! Więc szykują nam się pierwsze bobaski :)
 
Nie wiem czy w ogóle ktoś zauważył, że zniknęłam... no ale jeśli ktoś mnie pamięta to wiadomość ode mnie:

3.04 trafiłam do szpitala ze skurczami :( na szczęście udało się powstrzymać poród... w środę wróciłam ze szpitala, biorę PS i na obniżenie ciśnienia (ale już tylko w razie bóli), szyjka skrócona, dzidzia nisko i rozwarcie na opuszek palca, mam przykazane leżeć. Dziś pierwsze co dorwałam się do komp, zaraz kładę się znów dla dobra dzidzi, kontrolna wizyta w środę - po niej się odezwę.

Pozdrawiam Majówki i trzymam za was kciuki żebyśmy Wszystkie do maja dotrwały...

Ps. Moja Mała wg USG ma ok3kg lekarze są w szoku!?
 
Wiadomość od Styny:

"... leżę na porodówce,lekarz mnie badał i mam 2cm rozwarcia. Ponieważ mała jest po sterydach nie będą już nic zatrzymywać więc duża szansa że będę rodzić dziś bądź jutro.Skurcze na KTG do 75 ale mówią,że mała może się jeszcze rozmyślić. pozdrawiam"
 
reklama
Do góry