reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

reklama
Smsiak od bubbles:

"mamy juz naszego synka, 48cm i 3,75kg
wlasnie sie przytulamy naszymi cialkami i ciagniemy cyca. Jestem bardzo szczesliwa i claujemy wszystkie ciotunie."


i drugi:

"troche krwi poszlo ze mnie no i ciut slaba jestem, ale poza tym radosc i spokoj:
 
laseczki mam przyjemnośc przekazać wiadomośc od ilonki:

moja zuzanka kochana :) 5:15 na świecie , 3720 waga, 53 długa. bo wielu bólach urodzona ale za to jak juz na świecie wszystko poszło w niepamięć. 10 punktów :)

ilonka gratulacje!!!!! wspaniałe wieści!



zapytałam jak się czuje:

zmęczona jak jasna cholera ale szczęsliwa bo mam moja kozę upartą przy sobie :) mala najadła sie i śpi . i uwierzcie mi nacięcie krocza czuć, ale jak dla mnie przyniosło wielką ulgę bo mała wyszła bez problemu.

i pytanie o poród:

na porodówce byłam od 3 w nocy,a bóle skurcze podbrzusza od 6 rano ale o 20:30 stwierdziłam , że nie dam rady i jdziemy na izbę.
 
Ostatnia edycja:
wiadomość od ilonki:

mamy sie dobrze, ogólnie Zuzia zdrowa, jak nie będzie miała do jutra żółtaczki to go home.juppi ale jutro rano zapadnie decyzja. ładnie je, ale kosztem moich sutków niestety,jęczę z bólu ale jak się obudzi mam iść z położną to mi pomoże. a jak będziemy w domku to kupuję nakładki silikonowe. pozdrowienia dla bb ciotek, dzięki za ciepłe słowa :)
 
reklama
Do góry