reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

Kochane Ciocie!
nie wiem czy w odpowiednim watku, ale melduje sie z domu! :)
Wypuscili nas juz w piatek (2 doba po CC), ja mam sie OK pomijajac bole ciagnace rany i moje biedne sutki, ktore smaruje bepanthenem i uzywam nakladek, a i tak zaciskam wszystkie miesnie i zeby, gdy przystawiam Malucha...
Maluch nazywa sie Filip Feliks i jest CUDOWNY, KOCHANY i och i ach... :D

Male sprostowanko (bylam deczko nieprzytomna piszac esa do Kamci i mandrzejczuk), Filipek wazyl 3675g i mierzy 50cm.

W odpowiednich watkach wiecej informacji o nas...
 
reklama
Jeszcze jeden od Karolqi dzisiaj 8:25

"Już miałam badanie , dzisiaj są jakieś poważne cesarki i ze w moim stanie mogę poczekać do jutra. Miało być dzisiaj ale już zapisana jestem na jutro ale się cieszę :) "

Potem rozmawiałam z nią przez tel jutro o 8 cesarka :tak::-)
 
Dziewczyny smsy doszły w odstępie 5 minutowym.

Styna:
"Jestem przyjęta na położnictwo, czekają aż skurcze rozkręcą się jeszcze bardziej. Na razie są co 2 minuty po minucie i bolą jak diabli. Nie wiem co to znaczy jeszcze bardziej bo ja już mam dość"



Kamcia:
"Urodziłam i już nic mnie nie boli... poszło na 3 parcia i bez znieczulenia, później napiszę szczegóły, a najlepsze, że nie jestem zmęczona"

 
reklama
Do góry