reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

ccaroline85

Mama Dawidka i Natalki :)
Miasto
Lidzbark Warmiński
Zakładam temat, w którym możemy pisać wiadomości ze szpitala czy porodówki.

Proszę o nie umieszczanie komentarzy, które będę automatycznie usuwane!

Ostatnia edycja:
reklama

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Wiadomość od Patinki:

Hej brzuchatki :) mamy się dobrze. Odpoczywamy. W naszym przypadku Fenoterol działa cuda. Brzuch miękki aż miło, Franio daje czadu jak nigdy :) trochę ręcę się trzęsą ale po za tym nic. Ciśnienie 110/60 książkowe a akcji serca 80-90. Pozdrawiam i mam nadzieję że wszystkie jesteście 2w1 :) buziaki

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Wiadomość od Patinki:

Hej samopoczucie całkiem dobre :D. Dzisiaj miałam USG. Franek waży 1500 g. Rozwinięty na 31 tydzień. Ułożony jest miednicowo. Ja poleżę do środy w szpitalu. Jestem już wypoczęta :). Dobrze mi zrobił ten pobyt tutaj. Skurczy i twardnień brak :) Pozdrawiam Was brzuchatki :)

moniSkaBe

Fanka BB :)
Miasto
Błonie, Poland
Wczoraj dostałam wiadomość od Rybki o 21. Ale kurcze teraz dopiero odczytalam.

"Dziś spedzilam 3 godziny na porodowce, bo zemdlalam i mysleli, ze rodze. Obnizylo mi sie lozysko, maly jest bardzo nisko. Zobaczymy co dalej.."

moniSkaBe

Fanka BB :)
Miasto
Błonie, Poland
Dziewczyny Rybcia nadal 2w1. Czekaja teraz na USG, po ktorym jest szansa, ze wyjda do domu.
Da jeszcze znac jak wyszlo badanie.
Pozdrawia wszystkie brzuszki :-)

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Hej tu mloda_mamusia1 leżę w szpitalu na położnictwie z początkującą gestozą, ciśnienie miałam 156/100, teraz jest już od 140/90 w dół. Nie wiem ile będą mnie trzymać mam nadzieję, że krótko. Pozdrawiam wszystkie marcówki :)

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Wiadomość od młoda_mamusia1

Nadal leżę na patologii ciąży mam coraz więcej białka w moczu. Prawdopodobnie przez nerki. Mam założony cewnik, będę leżeć prawdopodobnie do rozwiązania, jeżeli wyniki będą się pogarszać to będzie natychmiastowe cc, jeżeli będzie mniej tego białka to do 36-37 tc będę musiała dotrwać i też poród. Aha teraz mi termin wyliczyli na 4 marca heh. Pozdrawiam i całuję wszystkie brzuszki.

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Wiadomość od Tabasia.

Jestem w szpitalu na obserwacji w związku z tym plamieniem. Mam nadzieję, że mnie jutro wypuszczą. Alex i ja pozdrawiamy wszystkie Mamusie i Brzuszki :)

reklama

ccaroline85

Miasto
Lidzbark Warmiński
Wiadomość od burza.

No i jestem w szpitalu :(. Szyjki już prawie nie mam (tak mówi lekarz) no i mam rozwarcie. Na pętle jest już za późno, więc muszę leżeć (lekarz powiedział żebym się nastawiła na dłuższy pobyt w szpitalu). Dostałam zastrzyk na rozwój płuc małego. Pozdrawiam wszystkie brzuszki. I trzymajcie się jak najdłużej 2w1.

Do góry