reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

Temat na forum 'Marcowe archiwum' rozpoczęty przez ccaroline85, 2 Styczeń 2010.

1. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

Zakładam temat, w którym możemy pisać wiadomości ze szpitala czy porodówki.

Proszę o nie umieszczanie komentarzy, które będę automatycznie usuwane!

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2010
  2. ccaroline85

Wiadomość od Patinki:

Hej brzuchatki :) mamy się dobrze. Odpoczywamy. W naszym przypadku Fenoterol działa cuda. Brzuch miękki aż miło, Franio daje czadu jak nigdy :) trochę ręcę się trzęsą ale po za tym nic. Ciśnienie 110/60 książkowe a akcji serca 80-90. Pozdrawiam i mam nadzieję że wszystkie jesteście 2w1 :) buziaki

3. reklama
  4. ccaroline85

Wiadomość od Patinki:

Hej samopoczucie całkiem dobre :D. Dzisiaj miałam USG. Franek waży 1500 g. Rozwinięty na 31 tydzień. Ułożony jest miednicowo. Ja poleżę do środy w szpitalu. Jestem już wypoczęta :). Dobrze mi zrobił ten pobyt tutaj. Skurczy i twardnień brak :) Pozdrawiam Was brzuchatki :)

5. moniSkaBe

moniSkaBe Fanka BB :)

Wczoraj dostałam wiadomość od Rybki o 21. Ale kurcze teraz dopiero odczytalam.

"Dziś spedzilam 3 godziny na porodowce, bo zemdlalam i mysleli, ze rodze. Obnizylo mi sie lozysko, maly jest bardzo nisko. Zobaczymy co dalej.."

6. moniSkaBe

Dziewczyny Rybcia nadal 2w1. Czekaja teraz na USG, po ktorym jest szansa, ze wyjda do domu.
    Da jeszcze znac jak wyszlo badanie.
    Pozdrawia wszystkie brzuszki :-)

7. moniSkaBe

Rybcia napisala, ze trzymaja sie na tyle dzielnie, ze moga wyjsc do domku. :-)

8. ccaroline85

Hej tu mloda_mamusia1 leżę w szpitalu na położnictwie z początkującą gestozą, ciśnienie miałam 156/100, teraz jest już od 140/90 w dół. Nie wiem ile będą mnie trzymać mam nadzieję, że krótko. Pozdrawiam wszystkie marcówki :)

9. ccaroline85

Wiadomość od młoda_mamusia1

Nadal leżę na patologii ciąży mam coraz więcej białka w moczu. Prawdopodobnie przez nerki. Mam założony cewnik, będę leżeć prawdopodobnie do rozwiązania, jeżeli wyniki będą się pogarszać to będzie natychmiastowe cc, jeżeli będzie mniej tego białka to do 36-37 tc będę musiała dotrwać i też poród. Aha teraz mi termin wyliczyli na 4 marca heh. Pozdrawiam i całuję wszystkie brzuszki.

10. reklama
  11. ccaroline85

Wiadomość od Tabasia.

Jestem w szpitalu na obserwacji w związku z tym plamieniem. Mam nadzieję, że mnie jutro wypuszczą. Alex i ja pozdrawiamy wszystkie Mamusie i Brzuszki :)

12. ccaroline85

Wiadomość od burza.

No i jestem w szpitalu :(. Szyjki już prawie nie mam (tak mówi lekarz) no i mam rozwarcie. Na pętle jest już za późno, więc muszę leżeć (lekarz powiedział żebym się nastawiła na dłuższy pobyt w szpitalu). Dostałam zastrzyk na rozwój płuc małego. Pozdrawiam wszystkie brzuszki. I trzymajcie się jak najdłużej 2w1.

Poleć forum