reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

Wiadomość od burza.

Dziękuję za pozdrowienia i kciuki. Na szczęście z maleństwem wszystko dobrze. Waży 2200 kg i termin przesunął mi się z 16 na 2 marca. Lekarz wczoraj na wizycie mówił, że 4 tygodnie na pewno poleżę. Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję, że u was wszystko dobrze. całusy w brzuszki.
 
reklama
Dziewczyny dostalam wiadomosc od Rybki.
nie wiem w sumie czy to sie nadaje do tego wątku, ale tutaj przynajmniej kazda przeczyta i nie ominie.

"U Czarnuszki ok, nie musi isc do szpitala ma sie oszczedzac. Mi zaczely sie sączyć wody płodowe, ale mam byc spokojna, kolejna wizyta w srode. Pozdrawiamy"
 
Mam wiadomość od Czarnuszki:

"U nas średnio. Raz lepiej raz gorzej. Teściowa ma mnie w dupie i w ogole nie pilnuje małego więc sama sobie radze. Jutro teściowa jedzie z moim internetem do telekomunikacji więc myśle że jutro odzyskam internet bo już do głowy dostaje. Na dodatek ciągne w domu bo straszne mrozy jedynie dzisiaj wyszłam na chwile z małym bo on tez dziki sie zrobił hehe. Napisz mi jak mozesz co tam na BB i czy wszyscy w dwupaku."
 
Wiadomość od Izy:


Jestem w szpitalu, jednak mnie zostawili. Mam lekkie skurcze i dostałam kroplówkę z lekami rozkurczowymi. Na dodatek szyjka zaczęła się skracać. Nie wiem, ile będę tu czasu. jak coś będę wiedzieć więcej, to dam znać. Pozdrawiam
 
Kolejny sms od Izy:


Dalej jesteśmy w szpitalu i chyba dość długo tu poleżę.Zaczęłam plamić i dzidziuś powoli pcha się kanał rodny. Szyjka nadal się skraca, na szczęście pomalutku. Podejrzewają u mnie cukrzycę, więc będę miała dodatkowe badania. Skurcze mam dalej, ale lżejsze i rzadziej. dostaje kroplówki, żeby zatrzymać poród.
 
Wiadomość od Izy

Tu xXxIzulQaxXx. Przesyłam pozdrowienia dla marcówek
:) i prosze, napisz mi co u was i czy wszystkie jesteście nadal w dwupaku:)
 
Wiadomośc od Patinki

Własnie miałam KTG. Wczoraj były lekki skurcze ale dzisiaj juz ok. Kroplówka z Fenoterolu działa bo nie mam juz tych bóli brzucha. Szyjka dalej skrócona ale ujście szczelnie zamknięte. Na USG Franek ma 2200 g. :) i juz gotowy do startu. Licze że w czwartek lub piątek wyjde.
Buziaki
Pozdrawiam i dzięki za troske. Kochane jestescie.
 
Sms od Ionki


Czesc. dzieki za sms. Narazie nas monitorują, dzidzi serduszko raz zniklo, a ja z wrażenia zemdlałam i wtedy zanikło znowu :( teraz wszystko ok, chociaż ciągle pod kroplówką. Pozdrów wszytkich. Pa
 
reklama
Do góry