reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

hej dziewczynki, 7 marca przyszedł na świat nasz synuś Mikołaj"Mikuś"- 10h na porodówce z bólami, do tego krzyżowe i wkońcu cc, ponieważ akcja porodowa się zatrzymała. Maluszek waży 3320kg i 54cm - kochany bardzo.Choć było troche problemów (złe wyniki małego i temp), to już wszystko dobrze i cieszymy się sobą w domku;)
pozdrawiam Was wszystkie i życzę szybkich porodów;)
 
reklama
Ccaroline85 napisała

Hej.Pozdrówka dla marcóweczek :) o 16:55 urodziła sie Natalia 3620. Jest słodziutka a ja szczesliwa ze juz po. Trzymam kciuki za brzuszki i pozdrawiam mamusie.

Ja potem napisałam czy drugi porod dla Niej byl lżejszy. i Odpisała:

Kochana rano jechałam na wywołanie i chyba z nerwów wody zaczely mi odchodzić gdy przyjechałam miałam 2 cm rozwarcia bóle miałam lekki do ok 16 i tylko 5 cm więc dostałam kroplówke i wtedy ból niesamowity chciałam już prosić o znieczulenie ale dostałam partych i 15 minut i Natalka już była lekarz ledwo zdążył.
 
Moni27

Hej dziewczynki ja od dzisiaj leże w szpitalu, miałam wyniki moczu kiepskie więc mnie zostawili tym bardziej ze jestem po terminie. Oznak porodu brak :(wiec pewnie sobie poleże bo na przyspieszenie nic narazie nie daja. Tylko KTG i badania robią. Pozdrawiam was wszystkie.
 
18 marca w 39tygodniu (dzien przed wywolaniem) o 21:29 urodzila sie Pola z waga 3980gr i 54cm
 
reklama
Wiadomość od mareli:

Tu marela. Urodziłam o 8.40 chłopaka.Chyba będzie Alan. Nie znam na razie żadnych szczegółów. Dojechałam ok. 5 rano z rozwarciem na 5 palców. Nie umiałam przeć:-(".


"Poród prawie ekspresowy, szyjka otworzyła się szybko ale przez nieumiejętne parcie wydłużyło się i nacinali mnie. Zdjęcia na razie nie mam. Synka zabrali, ja czekam na miejsce bo tam nie ma na razie łóżka do ok.14. Maluch śliczny i wszystko z nami ok, trochę boli krocze, już ssał, ale jeszcze ma mini problemy".
 
Ostatnia edycja:
Do góry