reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

hej to ja:) Kalinka urodziła sie 20 marce o 6 rano przez CC, dzisiaj dostalismy wypis do domku (szybko..). Malutka jest duza..59 cm i 3860 i zdrowiutka, natomist ja ledwo sie ruszam. Caly porod zaczal sie od skurczy z piatku na sobote i ladnie postepowal, niestety zagrozenie obumarcia plodu w ostatniej fazie i mozliwosc pekniecia macicy spowodowaly ekspresowa decyzje o cesarce.
 
reklama
Witam!
19 marca o 15.52, po 19 godzinach walki z naturą zakończonej cesarskim cięciem, na świat przyszła nasza córeczka Lenka. Waga pokazała 4090gram a miara 58cm
 
Naska11


Hej tu neska , jest mój Błazej:-D 3810, 58 cm . Moje cudo.

I tu foteczka
 

Załączniki

  • Blazej Neski 001..jpg
    Blazej Neski 001..jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 149
misia 2010
Hej! Ja zostaje w szpitalu, bo wprawdzie porodu nie widać, ale dolna granica wód płodowych. Jakiś balon będą zakładać i zobaczymy. Pozdrawiam
 
Witam. Mój synek Mikołaj przyszedł na świat 20.03.2010 o godz.21.25 po bardzo ciężkim porodzie sn. Ważył 3540g, mierzył 54cm i dostał 10pkt. Jest boski :)mikołaj..jpg
 
Wiadomość od Polka

To mój synek Franuś. Niestety mam złe wiadomości zrobili mu rtg bo urodził się w zielonych wodach i stwierdzono małą odmę płucną - dziś włączą leczenie i trochę będziemy w szpitalu, ja natomiast jestem po drugim łyżeczkowaniu bo krwawiłam bardzo i kawał łożyska został. masakra jakaś :(


Zdjęcie Frania wstawię później, nie umiem przesyłać, a męża nie ma
 
Misia 2010
Cześć. 26 marca o godz. 20.15 SN urodziła się nasza córeczka Natalia. Jest cudowna. Waży 3200 i ma 53 cm. Rozwarcie odkąd zaczęły się skurcze postępowało szybko, gorzej było z parciem,bo mała szła z rączką, ale najważniejsze, że jest cała.

Pogratulowałam.Napisałam, że pewnie jest przeszczęśliwa i spytałam jeksię czuje.

Dziękuje. Zgadza się. Bardzo szczęśliwa. Poza zawrotami głowy narazie całkiem nieżle. Tylko małą zabrali, a ja na porodówce czekam na miejsce na położnictwie i wtedy dopiero będę z nią.
 
reklama
Misia 2010
Hej! Od wczoraj po południu jesteśmy już we dwie. Malutka ładnie ssie i grzecznie śpi. Jest zdrowa. Pozdrawiamy.
 

Załączniki

  • c
    c
    16 KB · Wyświetleń: 159
Do góry