reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

Sms od Madzia84:
"Hejka to znowu ja. Jednak zostaje mam rozwarcie na 2 cm, skurcze są. jak kroplówka nie pomoże będe szybciej rodziła. Lekarze mówią, że Bartuś jest na tyle duży, że samodzielnie by oddychał. Buziaki."
 
reklama
mms od marti8
0_1.jpg
ma 51 cm 2700 g, kruszynka ale dostała 10 pkt :) teraz czuję się dobrze, odezwę się jak już będziemy w domku, buziaki.
 
Młoda_mamusia1
hej ;) ja z małą nadal w szpitalu, jutro miałyśmy wyjsc,ale nie wiadomo, bo malutkiej żółtaczka jeszcze nie zeszła. Leży w inkubatorze pod lampą, i dostaje witaminy. Mam nadzieję,że będzie dobrze. ;) Pozdrawiam!
 
Sms od Madzia84:
"Witam. Miałam usg, jest z Bartusiem wszystko dobrze, ale nie chcą mnie odłączyć od kroplówki. Mam małe skurcze i będę tu leżała chyba do końca. A w 36 tyg mogę już rodzic. Buziaki"
 
Sms od Madzia84:
"Jestem na porodówce. Miałam silna infekcję. Jestem podłączona pod oxy. Mam rozwarcie na dwa i pół palca. Skurcze co 3 min. Boję się, ale dam radę. Pozdrawiam."
 
SMS OD MADZI:
"Kochane urodziłam po 2 godzinach naturalnie o 16:45. Bartuś jest w inkubatorku, waży 2150g, nawet go nie widziałam. Trzymajcie kciuki żeby z synkiem było dobrze. Buziaki."




 
Myszencja:

Złoz dziewczynom gratulacje ;-) u mnie bez zmian, skurcze na 60, czekamy na wyzsze i rozwarcie, którego nie ma. Narazie chodze po korytarzu, mala ponoc czuje sie dobrze wiec narazie sie uspokoiłam. Tak wiec czekamy
 
reklama
Do góry