reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

reklama
Widzialam ze MoniSkaBe nieprecyzyjnie przekazala wiadomosc :-D A wiec male sprostowanie -
Adas (3850g i 61cm) urodzil sie 21.03.2010r. o godzinie 10:10 po 40 minutach od wjazdu na porodowke :-)
 
"Hej z tej strony Monia84 z BB. Jestem w szpitalu, narazie nic mi nie dają na wywołanie bo czekam na decyzje ordynatora w sprawie cc. Lekarka która mnie przyjęła stwierdziła, że nie urodzę naturalnie bo mam za małą miednice. Jestem wściekła."

A ja dołączam do Moniki - mam za wysokie ciśnienie i moja dr dała mi skierowanie - wpadłam do domku po rzeczy i jadę (eske od Monki dostałam w drodze od lekarza tj. w ostatniej chwili hehe) :-)


 
Monia84 "Ja czekam do jutra. Oby w nocy nic się nie zaczęło bo nie wiadomo co postanowią z cc."

Zmykam już do szpitala szanowne Brzusie i Mamusie :-) Do zobaczenia w wersji rozpakowanej :-)
 
wiadomość od Mary76:
Hej, dziś o 11.20 urodził się Ignaś, waga 3650g, 57cm. O 1.00 zaczęły się skórcze, od razu co 6 min, od 4.00 do 9.00 byłam na patologii, bo małe rozwarcie, potem ruszyło.
Pozdrawiamy.

:)
 
Hej tu marry 3560, 57, 11:20pozdr
 

Załączniki

  • 20100331..jpg
    20100331..jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Do góry