reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala - bez komentarzy

Wiadomosc od ellsi: Dzis wychodza do domciu, jak sie ogarnie to wejdzie na neta.
WIadomosc od karo1311: Od wczoraj jest w szpitalu bo byla pewna ze jej sie wody sacza, jednak falszywy alarm, ale zostawili ja juz w szpitalu bo i tak miala sie zglosic na wywolanie w poniedzialek. Poki co nic sie nie dzieje, bo corcia uparta.
 
reklama
Kochane ciocie z bb,wczoraj przyszedl na swiat nasz blondwlosy leon.urodzil sie 4dni po terminie-19 wrzesnia o 23.20. Wazyl mniej niz mi gin mowil-a mianowicie 3650g,54cm.urodzilam silami natury,na szczescie bez nacinania,po oxy,bo skurcze jakies mialam bardzo bolesne,ale rozwarcie postepowalo baaardzo powoli.w sumie od przyjazdu do szpitala do porodu minelo 17h.leos uczy sie ciagnac cycka i jest uroczy.porod bardzo mnie wymeczyl,momentami myslalam,ze nie dam rady.i tu wielkie podziekowania dla mojego kochanego meza-gdyby nie on chyba bym stad uciekla.pozdrawiam was kochane i trzymam kciuki za kolejne udane porody na bb. OLA dziekuje za smsa-mialas nosa.
 
Wiadomość od Monii - Misiako - "Leoś jest cudny:-)mi powoli zaczyna schodzić znieczulenie i do godziny będą mnie pionizować. Miłe zaskoczenie bo widziałam synka zaraz po urodzeniu i jak mnie zszyli to odtąd cały czas jest ze mną. Cyca już ciągnął, ale na razie jest tam tylko kilka kropelek, więc przytulony do mamusi smacznie sobie chrapie:-)"
 
reklama
Hej
Wiadomość od Miniaaa
Urodziłam :-).O 2,30 odeszły mi wody o 4 byłam na porodówce to 13,30 rodziłam siłami natury a o 14 iałam cesarkę.Janek był za duży.Ważył 4560 g i ma 62 cm.To chyba rekord na BB.Pozdrowienia dla ciotek z BB
 
Do góry