reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez Deizzi, 1 Luty 2013.

1. Deizzi

Deizzi Fanka BB :)

Wątek na wszystkie nasze SMS-owe informacje ze szpitala, domku, porodówki, wszędzie tam gdzie dostęp do BB jest ograniczony :)

2. Deizzi

Ignas
    godz. 10.00
    Waga 4190 kg
    Wzrost 54 cm
    Punkty 9

Bardzo duzy facet i lekarz sie śmiał ze i tak bym go nie urodziła naturalnie. Ale wody były juz zielone wiec synus szumówal sie do wyjścia.

3. reklama
  4. trytytka

trytytka Fanka BB :)

Wieści od kociątki:

"Hej. O 6 obudziły mnie skurcze co 5 min, zanim dojechałam do szpitala przed 8, juz byly co 2 min, silne i bolesne. Rozwarcie postepowalo, odeszly wody, poszlam szybko na stol. Julek urodzil sie o 8:30, 3990g, 54 cm, 10 pkt, 2.5 tyg przed terminem. Maly ok, ja po cc- boli, ale do przezycia. Pozdrowienia dla Ciotek BB" :D

5. Deizzi

Wiadomość od Kani: urodziła sie Gabrysia w wyniku cc ma 10 punktów 2540 gram 47 cm :)

6. Deizzi

Wiadomość od Gosha_90: "Już po :) Blanka urodzona o 11.45, 3900 gram i 59 cm. 10 punktów "

7. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

Cześć dziewczyny Marcóweczki, tu OnesmileMan, Wojtek Kuba ur. dnia 28:-/02/2013 o 10:58, waga 3,43 kg, wzrost - tutaj nie mierzą, Apgar 9/10 (tu nie podają 10/10 "dla zasady", dziwne trochę), ale chłopak silny a na pewno głośny - narobił rabanu na pół porodówki zanim jeszcze dostałem zezwolenie na odcięcie go "od zasilania" :) Przepraszam, że dopiero dziś, ale miałem trochę wysyłania do rodziny wczoraj, no i starszy syn też się domagał ukochania. On też będzie miał trudny czas, gdy nowy brat się wprowadzi...

Pozdrawiamy serdecznie,
    onesmilowie

8. Deizzi

Kolejna dobra wiadomość "Hey tu Roksaa, do grona marcowych maluszkow dolaczyla moja corcia, urodzona 3-go marca o 22:55, waga 3200 wzrost 54, 10 pkt:)jak wrocimy do domu to sie odezwiemy, buziaki dla wszystkich ciotek z BB:D"

9. Królowa_Dramatu

Królowa_Dramatu Fanka BB :)

Wiadomość od Aguli: "Już jest! Nasz synek Jasio przyszedł na świat dzisiaj o godz. 8.10, waga 3590 g, dł. 54 cm, 10 pkt. Szczęśliwi rodzice i rodzeństwo" :))))

10. reklama
  11. asinka85

asinka85 Mama Tymona i Niny :-*

Wiadomość od Natalii88:
    Kochane ciotki! Poniewaz nie chcialem dobrowolnie wyjsc z mamusi brzuszka dzisiaj zaczynaja mnie z niego wyganiac. Lezymy juz w szpitalu. Do zobaczenia po drugiej stronie brzucha!

12. Kania78

Kania78 ...

Wiadomość od Szczebiotki: " Hej tu Szczebiotka, wygląda na to, że moje dziecię wreszcie zdecydowało się ruszyć dupkę:-) Rozwarcie na 4 cm i skurcze coraz mocniejsze. Trzymajcie za Nas kciuki.

Poleć forum