reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

Deizzi

Fanka BB :)
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Wątek na wszystkie nasze SMS-owe informacje ze szpitala, domku, porodówki, wszędzie tam gdzie dostęp do BB jest ograniczony :)

reklama

trytytka

Rozwiązania
0
Wieści od kociątki:

"Hej. O 6 obudziły mnie skurcze co 5 min, zanim dojechałam do szpitala przed 8, juz byly co 2 min, silne i bolesne. Rozwarcie postepowalo, odeszly wody, poszlam szybko na stol. Julek urodzil sie o 8:30, 3990g, 54 cm, 10 pkt, 2.5 tyg przed terminem. Maly ok, ja po cc- boli, ale do przezycia. Pozdrowienia dla Ciotek BB" :D

onesmile

Świat według Pafffcia
Miasto
Daleko,daleko, za górą, za rzeką :-)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny Marcóweczki, tu OnesmileMan, Wojtek Kuba ur. dnia 28:-/02/2013 o 10:58, waga 3,43 kg, wzrost - tutaj nie mierzą, Apgar 9/10 (tu nie podają 10/10 "dla zasady", dziwne trochę), ale chłopak silny a na pewno głośny - narobił rabanu na pół porodówki zanim jeszcze dostałem zezwolenie na odcięcie go "od zasilania" :) Przepraszam, że dopiero dziś, ale miałem trochę wysyłania do rodziny wczoraj, no i starszy syn też się domagał ukochania. On też będzie miał trudny czas, gdy nowy brat się wprowadzi...

Pozdrawiamy serdecznie,
onesmilowie

Deizzi

Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Kolejna dobra wiadomość "Hey tu Roksaa, do grona marcowych maluszkow dolaczyla moja corcia, urodzona 3-go marca o 22:55, waga 3200 wzrost 54, 10 pkt:)jak wrocimy do domu to sie odezwiemy, buziaki dla wszystkich ciotek z BB:D"

reklama