reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

makunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Sierpień 2012
Postów
582
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Wiadomość od Daga90:
"Dnia 10.03.2013 o godz. 20.40 przyszła na świat nasza córcia Laura. Waga 3630g i 54cm. Poród był okropny od soboty miałam bóle bez rozwarcia a przy partych okazało się że ułożyła się źle główką i skończyło się na cięciu. Pozdrawiam wszystkie marcówki i powodzenia. Daga90."
 
reklama

makunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Sierpień 2012
Postów
582
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Napisałam niedawno do NomiMalone z pytaniem, co u niej i dostałam taka odpowiedź :
W środę wieczorem trafiłam do szpitala. Miałam jakiś paraliż ręki połowy twarzy i połowy brzucha. Nie czułam ruchów. W szpitalu nie stwierdzili przyczyny bo trzeba zrobić tomografię a to w ciąży niewskazane. Uznano, że cesarka w tym przypadku bezpieczniejsza. Mam mieć jutro koło 13:00. Szyjka nadal zamknięta i brak skurczy. Trzymajcie kciuki aby jutro poszło wszystko ok."
 
reklama
Do góry