reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

Deizzi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2012
Postów
1 258
Miasto
Wielkopolska
Wątek na wszystkie nasze SMS-owe informacje ze szpitala, domku, porodówki, wszędzie tam gdzie dostęp do BB jest ograniczony :)
 
reklama
Wieści od kociątki:

"Hej. O 6 obudziły mnie skurcze co 5 min, zanim dojechałam do szpitala przed 8, juz byly co 2 min, silne i bolesne. Rozwarcie postepowalo, odeszly wody, poszlam szybko na stol. Julek urodzil sie o 8:30, 3990g, 54 cm, 10 pkt, 2.5 tyg przed terminem. Maly ok, ja po cc- boli, ale do przezycia. Pozdrowienia dla Ciotek BB" :D
 
Cześć dziewczyny Marcóweczki, tu OnesmileMan, Wojtek Kuba ur. dnia 28:-/02/2013 o 10:58, waga 3,43 kg, wzrost - tutaj nie mierzą, Apgar 9/10 (tu nie podają 10/10 "dla zasady", dziwne trochę), ale chłopak silny a na pewno głośny - narobił rabanu na pół porodówki zanim jeszcze dostałem zezwolenie na odcięcie go "od zasilania" :) Przepraszam, że dopiero dziś, ale miałem trochę wysyłania do rodziny wczoraj, no i starszy syn też się domagał ukochania. On też będzie miał trudny czas, gdy nowy brat się wprowadzi...

Pozdrawiamy serdecznie,
onesmilowie
 
reklama
Do góry