reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

Marzenixx

aniołek 14.12.09 [*]...
Miasto
Zachodniopomorskie
Rozwiązania
0
Tutaj wpisujmy info jeśli znajdziemy się w szpitalu oraz jak dostaniemy smsa z jakimiś wieściami od naszych styczniówek, będziemy spokojniejsze :tak:
Żeby nie zrobił się bałagan to bez komentarzy, komentarze na ogólnym:tak:

reklama

Indziorka

Fanka BB :)
Miasto
Przemyśl\Rzeszów\Wola Zgłobieńska
Rozwiązania
0
Hej Wam :)

Dzisiaj lekarz zdecydował, że idę do szpitala- jeszcze ogarniam papiery, rzeczy i sytuację, bo wielu rzeczy się spodziewałam, ale nie tego, że wyląduje w szpitalu :/ (przy pomiarze miałam ciśnienie 148/86 i powiedział, że się boi i dla mojego dobra wysyła mnie na obserwację, żeby mi się zatrucie ciążowe niespodziewanie nie zaczęło:) Także odezwę się jak wyjdę, bo moja siec nie ma konfiguracji internetu na mój model telefonu :)

Trzymajcie się i nie puszczajcie:)

Pozdrawiam :)

januarka

Rozwiązania
0
Sms od indziorki:

"Hej tu Indziorka :) jak narazie wszystko ok :) mam nadzieje, że najpozniej w piatek mnie wypuszcza :) pozdrawiam :) "

januarka

Rozwiązania
0
Indziorka napisala wczoraj: "Jak narazie sie nie pogarsza,czyli znaczy,ze jest dobrze :) Mam cicha nadzieje,że jednak jakims cudem juz jutro noc spędze w swoim łóżku ;p mam nadzieje, że z Wami wszystkimi wszystko w porzadku :) "

Indziorka

Miasto
Przemyśl\Rzeszów\Wola Zgłobieńska
Rozwiązania
0
Wiadomość od szylwias "Właśnie jestem w szpitalu na oddziale wylądowałam z krwawieniem i pobolewaniem brzucha ogólnie czuję się dobrze i słucham właśnie serduszka Krystianka odezwę się jutro jak coś będzie wiadomo pozdrawiam"

Także trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze i jak tylko coś dostanę to będę przekazywała :)

milusia83

Podwójna mamuśka:)
Rozwiązania
0
Wiadomość od Afja:
Cześć!
O 19:20 przyszedł na świat Adaś. Troszkę za wcześnie i jest pod obserwacją. Dostał 9 pkt/10. Waga 3300. Nie było tak źle jak się spodziewałam:) Mam nadzieję, że z synkiem wszystko będzie ok! Gorąco pozdrawiam.

szylwias

Rozwiązania
0
Czesc wpadam na chwilkę u nas wszystko dobrze zostało jeszcze brudzenie, ale tak poza tym to pobolewania ustępują. Mówili mi że są jakieś skurcze ale mam nadzieje, że się uspokoją i wyjdziemy jutro lub we czwartek. Pozdrawiam :)

wikcia2007

Aktywna w BB
Miasto
Komarówka Podlaska
Rozwiązania
0
Witajcie byłam na KTG małej tętno było ciągle powyżej 170 pani doktor kazała mi przychodzić do szpitala w celu obserwacji. Po mału sie zbieram .Trzymajcie sie:)

reklama

milusia83

Podwójna mamuśka:)
Rozwiązania
0
Kochane Afja mi pisala, że zostają do niedzieli bo maluszek miał zbyt wysoki poziom bilirubiny, czyli wydaje mi się, że dzisiaj już wyszli......kazała wszystkie styczniówki pozdrowić...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry