reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2013' rozpoczęty przez Marzenixx, 27 Listopad 2012.

1. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

Tutaj wpisujmy info jeśli znajdziemy się w szpitalu oraz jak dostaniemy smsa z jakimiś wieściami od naszych styczniówek, będziemy spokojniejsze :tak:
    Żeby nie zrobił się bałagan to bez komentarzy, komentarze na ogólnym:tak:

2. Indziorka

Indziorka Fanka BB :)

Hej Wam :)

Dzisiaj lekarz zdecydował, że idę do szpitala- jeszcze ogarniam papiery, rzeczy i sytuację, bo wielu rzeczy się spodziewałam, ale nie tego, że wyląduje w szpitalu :/ (przy pomiarze miałam ciśnienie 148/86 i powiedział, że się boi i dla mojego dobra wysyła mnie na obserwację, żeby mi się zatrucie ciążowe niespodziewanie nie zaczęło:) Także odezwę się jak wyjdę, bo moja siec nie ma konfiguracji internetu na mój model telefonu :)

Trzymajcie się i nie puszczajcie:)

Pozdrawiam :)

3. reklama
  4. januarka

januarka Fanka BB :)

Sms od indziorki:

"Hej tu Indziorka :) jak narazie wszystko ok :) mam nadzieje, że najpozniej w piatek mnie wypuszcza :) pozdrawiam :) "

5. januarka

januarka Fanka BB :)

Indziorka napisala wczoraj: "Jak narazie sie nie pogarsza,czyli znaczy,ze jest dobrze :) Mam cicha nadzieje,że jednak jakims cudem juz jutro noc spędze w swoim łóżku ;p mam nadzieje, że z Wami wszystkimi wszystko w porzadku :) "

6. Afja-Anetka

Afja-Anetka Fanka BB :)

Witam się z rana!

Dziewczyny odesżły mi wody!!!
    Powoli zbieramy się do szpitala.

Trzymajcie kciuk!

7. Indziorka

Indziorka Fanka BB :)

Wiadomość od szylwias "Właśnie jestem w szpitalu na oddziale wylądowałam z krwawieniem i pobolewaniem brzucha ogólnie czuję się dobrze i słucham właśnie serduszka Krystianka odezwę się jutro jak coś będzie wiadomo pozdrawiam"

Także trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze i jak tylko coś dostanę to będę przekazywała :)

8. milusia83

milusia83 Podwójna mamuśka:)

Wiadomość od Afja:
    Cześć!
    O 19:20 przyszedł na świat Adaś. Troszkę za wcześnie i jest pod obserwacją. Dostał 9 pkt/10. Waga 3300. Nie było tak źle jak się spodziewałam:) Mam nadzieję, że z synkiem wszystko będzie ok! Gorąco pozdrawiam.

9. szylwias

szylwias Fanka BB :)

Czesc wpadam na chwilkę u nas wszystko dobrze zostało jeszcze brudzenie, ale tak poza tym to pobolewania ustępują. Mówili mi że są jakieś skurcze ale mam nadzieje, że się uspokoją i wyjdziemy jutro lub we czwartek. Pozdrawiam :)

10. reklama
  11. wikcia2007

wikcia2007 Zaangażowana w BB

Witajcie byłam na KTG małej tętno było ciągle powyżej 170 pani doktor kazała mi przychodzić do szpitala w celu obserwacji. Po mału sie zbieram .Trzymajcie sie:)

12. milusia83

milusia83 Podwójna mamuśka:)

Kochane Afja mi pisala, że zostają do niedzieli bo maluszek miał zbyt wysoki poziom bilirubiny, czyli wydaje mi się, że dzisiaj już wyszli......kazała wszystkie styczniówki pozdrowić...

Poleć forum