reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

Wiadomość od Gosi:
"Hej mam chwilkę spokoju a więc całą noc prawie nie spałam ze stresu o 6 zaczęły się regularnie skurcze około 8 wylądowałam na sali 0 10:30 odeszły mi zielone wody (3 cm rozwarcia) a około 13 milenka się urodziła 2950 g i 54 cm jest grzeczniutka i śpi niestety ja byłam nacinana i pękłam na szczęście już po wszystkim czas na Biłkę :-) pozdrawiam wszystkie cioteczki
 
reklama
30 stycznia zglosilam sie do szpitala i 31 stycznia o 14 18 urodzil sie mój synek przez cesarskie ciecie, ważył 3060g i 50 cm dostal 9 w skali abgar
porod trwal 16 g mialam tylko1 cm rozwarcia.
pozniej zabrali nam go na oddzial noworodkowy z podejrzeniem wady wrodzonej artezji przelyku. W szpitalu spedzilam 2 tyg mały jeszcze jest w szpitalu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry