reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

reklama
Pisałam do Januarki - jak jej samopoczucie i czy jest szansa że na sylwestra ją wypiszą do domku..

Wiadomość zwrotna: "Pewnie do porodu już zostanę z tego co mi dziewczyny mówią ordynator jest taki że nie puści więc mam nadzieję że jutro się wyśpię to na wieczór się zacznie i urodzę po północy a żeby się nie męczyć z nudów :-( trzymajcie kciuki pozdrawiam stycznióweczki "


Plan jest dobry więc trzymamy kochana kciuki za realizację!
 
Napisałam do Patinka czy wszystko w porządku u nich i oto sms zwrotny :)

Hej kochana :) Nie zapisałam numeru do żadnej z was bo twierdziłam że mam jeszcze czas
Wczoraj o 21 30 urodził się Olek :) 3350, 54 cm 9 pkt. Urodziłam normalnie ale mnie nacinali a dodatkowo pękłam więc szwów mam od groma ale nie było tak źle :)

i pytała czy któraś z nas sie rozpakowała

i oczywiście w drugim sms-ie pozdrawia was serdecznie ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny :-D
Melduję, że nasza Gwiazdeczka nie chciała czekać do Nowego Roku i jest już po drugiej stronie brzuszka :tak:
Urodziła się 29.12.12 o godz. 23:30, 3910g i 55cm. Ma czarne długie włoski i jest głodomorkiem :-) Poród sn trwał krótko, skurcze przyszły same wieczorem w sobotę. Urodziłam bez znieczulenia, ale nie było źle :tak: Wody były zielone, a malutka poowijana pępowiną (mimo zapewnień ginki tydzień wcześniej). Na szczęście wszystko ok. Szczegóły opiszę w wolnej chwili. Dziś wyszłyśmy z Oleńką do domu. Ma żółtaczkę, więc dostaje glukozę.
Pozdrawiam i gratuluję rozpakowanym Mamusiom a za pozostałe trzymam kciuki ;-)
 
reklama
Wiadomośc od Magdy z UK:-):
"Hej! Po 6 godzinnym czekaniu z powodu nagłych wypadkó wreszcie sie doczekaliśmy:) O 16.09z wagą 3820g i 10 punktami przywitał nas nasz kochany synuś Marcelek. Czujemy się dobrze, tylko strasznie jestem zmęczona. Daj mi Ada prosze znać jeśli są już jakieś nowe mamusie:) Pozdrawiam serdecznie! Magda"
:-)
 
Do góry