reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

I znów ja :-)

Info od Muuuum to be:-):

"Hej Ada. Dzieki za sms, Jan jest już z nami po 30 godzinach niewiarygodnej męczarni i bólu który zapewnił mi personel tego szpitala. Przyszedł na świat przez cc. Jest piękny i grzeczniutki- urodził sie o 5.54 dziś rano i waży 3,5kg zakochana jestem na zabój. Przekaż dziewczynom z forum jeśli możesz. Mi oczywiście tel padł i dopiero teraz dopadłam ładowarke. Pozdrawiam i ciekawa jestem jak reszta dziewczyn i Magda z uk. Buzka"
:-)
 
reklama
Drugi sms od Muuum to be, napisalam jej wcześniej pozdrowienia i gratulacje:

"Dziekujemy :D moj też 10pkt ma, niestety ja mam zawsze pecha co do personelu. Ale za to teraz opieke juz mamy wyśmienitą więc ból poszedl w nie pamiec:) tylko ja troszke z serduchem mam problemy i zostawiaja nas jeszcze na specjalistycznym oddziale. Pozdrawiam i buziakuje:)"
 
Druga wiadomość SMS z dnia wczorajszego od Marty87:

Hej! Od rana mam Alę przy sobie, uczymy się siebie :) jest wielkim głodomorem, jak zacznie ssać to nie ma końca :) moja rana ciągnie, ale od wczoraj już jestem bez tabletek przeciwbólowych. Jutro - czyli DZIŚ pewnie będziemy w domu ! Jak reszta mam? :) całujemy.


JA ZE WZGLĘDU NA BRAK WCZORAJ NETA...ZAMIEŚCIŁAM DZISIAJ TĄ WIADOMOŚĆ :(
 
hej dziewczyny ja juz w domku od dzis popołudniu. 9,01,2013 o godz 7:35 rano Marysia przyszła na swiat. waga 3090, dł 52 c, 10/10pkt apgar. Poród szybko przebiegł, brak neta w szpitalu dlatego pisze teraz. kończe bo piszac to mała mam na rekach i karmie. ja bardzo obolała , zycze pozostałym nierozpakowanym mamom aby miały taki poród jak ja 5 godzn od odejscia pierwszej czesci wód do urodzenia. reszta w odpowiednim watku jak sie troszke ogarne . Pozdrawiamy wszystkie ciocie z bb :-)
 
Hej dziewczyny, wczoraj o 2 w nocy dostałam smsa od Indziorki, pojechała na IP bo coś zaczęło się z niej sączyć i myślała że to wody i dodatkowo miała wysokie cisnienie.

"Hej;) ja dopiero po wszystkich procedurach, teraz jeszcze jako tako nie rodze, ale do porodu prawdopodobnie zostane i dopiero z mloda wyjde ;) znaczy skurcze sa ale szyjka zamknieta:p znowu testy na zatrucie ciazowe bo cisnienie 160/100 i lekarka stwierdzila, ze za duza opuchlizne mam na nogach;/ rano bedzie cos wiecej wiadomo..."
 
reklama
Przekazuje kolejne info od Indziorki

Wczoraj wieczorem Indziorka napisała:

"Ogolnie sytuacja wyglada tak
-szprycuja mnie tabletkami uspokajajacymi po ktorych prawie caly czas spie, za jakies dwa dni bedzie decyzja co dalej, bo dzisiaj po 5 tabletkach na zbicie cisnienia spadlo przy pomairze przed chwila do 149\77 jak dalej bedzie wysokie badz w granicach, to wczesniejsze rozwiazanie, a jak nie to odstawia magnez i beda czekac az natura zrobi swoje;) takze konkretne informacje w poniedzialek dopiero, bo jutro jeszcze badania znowu;P"

kolejny sms, ktory przyslala mi dzis rano:

"No to dzisiaj zakladaja mi balonik bo szyjka w koncu troche puscila ;P"
 
Do góry