reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

reklama
Wiadomość SMS od Asia1313 z dziś z godz: 12.06

Majeczka jest już na świecie. Urodziłam dziś siłami natury o 7:50. Ważyła 2815gram, 53cm, dostała 10 punktów. Wszystko jest w porządku. Malutka kochana. asia1313 z bb.
 
Hej ja melduję ze założyli mi rano balonik. Pojawiło sie krwawienie i bolesne skurcze ale niestety nieregularne więc jeszcze długa droga. Mam nadzieje ze jeszcze w ten weekend mała będzie ze mną :) chociaż mam wrażenie ze lekarze robią wszystko aby zakończyć to poniedzialkowa cesarka :/ musimy więc walczyć i mieć nadzieje na to ze coś sie ruszy :)
 
reklama
Hej! W piątek 25 stycznia o 18.47 urodziła się moja Magda. Niestety miałam cesarkę. Niunia wazy 3930g, ma 57 cm i 10/10. Jesteśmy jeszcze w szpitalu. Malutka jest grzeczna, je, śpi i czasami obserwuje spokojnie otoczenie:) Pozdrawiamy!
 
Do góry