reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

Elisse, Asia1313, Sylvanas, Kaja, Arbuz serdeczne gratulacje. Dużo sił i zdrowia.
No to już naprawdę garstka nierozpakowanych została.
Poczytałam rano ale ile pamiętam tyle odpisze.
Caroline napewno miałam ten sam problem co ty z karmieniem, mój Emil tez zachłystywał się mlekiem bo dużo leciało a on łapczywie je. Jest prosty trik jak przystawiasz maluszka do piersi to odchyl się do tyłu żeby mała jadła z góry a nie z dołu wtedy połknie tylko tyle ile sama pociągnie. U mnie to się sprawdza.
takiemu maleńkiemu atrakcji nie zapewniałam bo w sumie jadł i spał ale w piątek skończył miesiąc i trochę uwagi potrzebuje. Lubi karuzele w łóżeczku jak mu puszczamy obserwuje nawet z 15 minut, trochę zabawiam go grzechotka i bardzo lubi jak mu śpiewamy choć fałszujemy strasznie :-D, no i czasem poprostu potrzebuje się poprzytulać i poleżeć z nami jak nie śpi.

Januarko współczuje kolek, mój Emil gazy ma często i stęka przez sen ale nie płacze cho skonsultuję z pediatra jak mu ulżyć mogę. Ja tez mam monitorek i raz się w nocy włączył ale mały oddychał więc może go nie wyczuł choć ja dzięki temu śpię spokojnie i uważam, ze to jeden z mądrzejszych zakupów dla mojego zdrowia psychicznego bo zanim go mieliśmy wisiałam non stop nad łóżeczkiem i sprawdzałam czy Emil oddycha.

Anetko gratuluje zdanej sesji. Mi chyba nic by do łebka teraz nie weszło

Niestety nie dam rady więcej bo Emil wstaje ściskam wszystkie styczniowki
 
reklama
Wiadomośc SMS od Maonka z dzisiaj z godz: 11:14

Hej, przyjęli mnie na oddział. Badania porobione. Drugi lekarz ma mnie jeszcze badać później. KTG miałam - zero skurczy. Szyjka miękka, rozwarcie na palec. ,,Maleństwo" waży 4100!!! Jestem przerażona jego wagą. Ogólnie to jeszcze nic nie ustalone. Pozdrawiam Monika (maonka)
 
2 Wiadomość SMS od Maonki z wczoraj z godz. 20:51

Jutro, czyli DZIŚ :)
Najprawdopodobniej CC, bo druga lekarka robiła jeszcze raz usg i to 2 razy pomiary i wyszło jej 4300. Ale ostatecznie ma zdecydować ordynator. Więc mam nadzieję, że już Leonek będzie jutro ze mną. Urodziła już któraś?


AŻ TU NAGLE DZISIAJ PRZED CHWILĄ TELEFON, PATRZE:
Maonka dzwoni :)
I normalnie rozmawiamy sobie, że:

Leonek jest już z nią, wczoraj miałam cesarkę, mały waży: 4700gram się okazało, kawał chłopoczka - zdrów jak ryba. Kazała was wszystkie pozdrowić i dochodzi do siebie po operacji cc. Buziaki !!!
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam że tak późno (moja mała daje dzisiaj popalić bo przeziębiona jest) ale rano dostałam sms od Gosi0811:
"hej tu Gosia miałam dziś jechać na wywołanie ale od 6 zaczęły się bóle jestem w szpitalu i czekamy trzymajcie kciuki!"
 
reklama
Do góry