reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!!

Marzenixx

aniołek 14.12.09 [*]...
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2008
Postów
3 734
Miasto
Zachodniopomorskie
Tutaj wpisujmy info jeśli znajdziemy się w szpitalu oraz jak dostaniemy smsa z jakimiś wieściami od naszych styczniówek, będziemy spokojniejsze :tak:
Żeby nie zrobił się bałagan to bez komentarzy, komentarze na ogólnym:tak:
 
reklama
Hej Wam :)

Dzisiaj lekarz zdecydował, że idę do szpitala- jeszcze ogarniam papiery, rzeczy i sytuację, bo wielu rzeczy się spodziewałam, ale nie tego, że wyląduje w szpitalu :/ (przy pomiarze miałam ciśnienie 148/86 i powiedział, że się boi i dla mojego dobra wysyła mnie na obserwację, żeby mi się zatrucie ciążowe niespodziewanie nie zaczęło:) Także odezwę się jak wyjdę, bo moja siec nie ma konfiguracji internetu na mój model telefonu :)

Trzymajcie się i nie puszczajcie:)

Pozdrawiam :)
 
Indziorka napisala wczoraj: "Jak narazie sie nie pogarsza,czyli znaczy,ze jest dobrze :) Mam cicha nadzieje,że jednak jakims cudem juz jutro noc spędze w swoim łóżku ;p mam nadzieje, że z Wami wszystkimi wszystko w porzadku :) "
 
Wiadomość od szylwias "Właśnie jestem w szpitalu na oddziale wylądowałam z krwawieniem i pobolewaniem brzucha ogólnie czuję się dobrze i słucham właśnie serduszka Krystianka odezwę się jutro jak coś będzie wiadomo pozdrawiam"


Także trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze i jak tylko coś dostanę to będę przekazywała :)
 
Czesc wpadam na chwilkę u nas wszystko dobrze zostało jeszcze brudzenie, ale tak poza tym to pobolewania ustępują. Mówili mi że są jakieś skurcze ale mam nadzieje, że się uspokoją i wyjdziemy jutro lub we czwartek. Pozdrawiam :)
 
reklama
Kochane Afja mi pisala, że zostają do niedzieli bo maluszek miał zbyt wysoki poziom bilirubiny, czyli wydaje mi się, że dzisiaj już wyszli......kazała wszystkie styczniówki pozdrowić...
 
Do góry