reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala (WĄTEK BEZ KOMENTARZA)

Czesc dziewczyny :)
teraz ja w duzym skrocie :)
w srode 11.01 (jak wiecie mialam jechac na 15 umowic sie kiedy cc. bedziemy robic) o godzinie 12 odeszly mi wody. Bylo ich strasznie duzo. O 14 bylismy w szpitalu przyjechal moj lekarz. zbadali mnie. zapytal co wole i o 16.34 przez cc urodzila sie Anielka.
waga 4580 i 55cm :)
Usg nie klamalo:)
 
reklama
Czesc dziewczyny. O 11:15 odeszly mi wody, teraz jestem na porodowce, ale idzie to strasznie powoli, na razie tylko 3 cm rozwarcia :-( skurcze za to masakra. Trzymajcie kciuki bo juz mi pomału sił brakuje, ale jestem pełna nadziei ;-)
 
Dziewczyny, jestem juz w szpitalu. Na ktg wyszly skurcze, mam też rozwarcie. Ale najlepsze jest to ze nieczuje bólu przy tych skurczach.
Czekam na rozwój sytuacji...
 
Info od M85:

Cześć od piątku leże na patologii, bo dzień wcześniej słabo ruchy czułam. Teraz jest ok, mam ktg 3 razy dziennie. Skurczy prawie wcale nie mam Zobaczymy czy mnie jutro wypiszą Prawdopodobnie bede miała CC. Pozdrawiam
 
wiadomość od Flower -"... byłam u gin stwierdziła mało wód i dała skierowanie do szpitala na obserwacje wiec ide właśnie na ip. Odezwe sie jak cos sie dowiem wiecej"
 
Kochane pisałam właśnie z naszą Flower i narazie u niej CISZA.Miała KTG i wszystko dobrze.Była u niej jej ginka i mówi " ooo to może dziś urodzimy??" także bidulka czeka na rozwój sytuacji.
ps ale za to ma nieciekawe towarzyszki na sali...
 
Kolejne info od M85:
Hej nie wypisali mnie, na 1.02 mam zaplanowane CC U małej na KTG raz wyszła tachykardia. Reszta badań na razie ok, odstawili mi teofiline. Boje sie jak cholera, normalnie załamana jestem i mam już dość tego wszystkiego:-(. Pozdrawiam.

Napisałam do M85, że trzymamy kciuki i na pewno będzie wszystko dobrze!
 
Kochane u naszej Flower narazie nic się nie dzieje...Potem będzie miała badania to napisze co i jak tam i ja oczywiście od razu Wam tutaj dam info.A przy wczorajszym badaniu szyjka przepuszczała na jeden palec.
 
reklama
Do góry