reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala (WĄTEK BEZ KOMENTARZA)

mama2006

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
988
Miasto
Warszawa/Wola
Dziewczyny zakładam ten temat, aby w razie co tutaj wpisywać wszystkie wiadomości ze szpitala... myślę, że czas rozpocząć ten wątek.

Chodzi mi o wiadomości np. smsy, przesłane do którejś z mam z forum lub będąc w szpitalu (mając dostęp do komputera) piszcie tutaj. Tylko bez komentarza.
A na wątku ogólnym komentarze.

Bardzo mocno trzymam kciuki abyśmy zaczęły się rozpakowywać na przełomie styczeń/luty, a nie jeszcze teraz !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam wiadomość od Naszej Krisowej, a o to ona:

,,...Leżę na patologii z mega ciśnieniem, podejrzeniem zatrucia, czekam na wyniki badań. Proszę o kciuki,,


Kriosowa
- będzie dobrze !!! Kciuki mocno zaciśnięte
 
A teraz mam niestety nie za dobre wieści od Kriosowej:
,,Kibluję w szpitalu na długo. W przyszły piątek jak mnie nie wypuszczą wychodzę na żądanie, na echo serca dziecka, a potem wracam, bo boją się, że dostanę jeszcze większego ciśnienia i będą musieli rozwiązać ciążę już teraz... Tyle wiem na dziś,,
 
Blair:
,,Hej, leżę właśnie pod KTG od godziny. Podają mi magnez. Zrobili mi USG i mała jest rozwinięta jak w 36 tygodniu, waży 2800g. Był lekarz przed chwilą, spojrzał na odczyt KTG i powiedział, że mam gotowość tylko nie wiem do czego. Oby nie do porodu. Strasznie się boję,,

i drugi SMS:
,,W szpitalu bródnowskim. Mam pytanie ile % na KTG skurczy jest gotowością do porodu?,,
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od mamy2006, wieczorem do niej napisałam. Dziś rano mam wiadomosć:

Hej przepraszam, że dopiero teraz. najpierw trafiłam na Żelazną. Zrobili mi badania, a potem odesłali do IMiD na Kasprzaka leżę. Dostałam sterydy na płucka, antybiotyk oraz kroplówki na zachamowanie skurczy. Jestem w 34 tyg."

Trzymamy kciuki za Was oboje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Chwilkę temu dostałam smsa od mamy. Trzymajcie kciuki ciągle! Pozdrowiłam ją od dziewczyn z BB.

"Właśnie dostałam 2 dawkę na płucka, skurcze znowu mam częściej. Mały na wczorajszym USG ważył 2460, więc dość sporo :) za ok. 8 godz. będę wiedzeić czy cc będzie dziś."
 
Witamy synka Mamy2006 na świecie:
Dostałam od Niej takiego smsa:
"Hej. Ja już po cc. Mały waży 2350g i ma 48cm, leży w inkubatorze, a ja na sali porodowej. Czuję się kiepsko, ale źle nie jest! Buziaki!"


Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego, lepszego samopoczucia, powrotu do sił i aby Mały szybciutko silny opuścił inkubator!
 
Hej, wpadłam jeszcze na chwilę, bo dostałam wieści od Cyśki!!

"Jestem w szpitalu. O godz 2:00 odeszły mi wody. I czekamy co dalej. Skurcze co 2-3 min ale szyjka długa ale miękka. Pozdrowienia dla cioteczek z BB."

Zatem trzymamy mocno kciuki dziewczynki :-)
 
Zniecierpliwiona wysłałam przed chwilą smsa do Cyśki, i oto co dostałam:

"Cześć kochana. Sorki że dopiero teraz piszę, ale wczoraj byłam padnięta. Wody odeszły mi o 2.00 a Gabryś urodził się dopiero o 21:24 SN. Było ciężko bardzo, ale najważniejsze, że jest cały i zdrowy:) ma 51cm i waży 2685. Jest cudny a ja przeszczęśliwa:) Pozdrawiamy wszystkie ciocie z BB"

Gratulujemy!!! i czekamy na zdjęcia :-)
 
reklama
Dostałam sms-ka od Olci, wczoraj po północy, ale już kurcze spałam:

"Odesłali mnie bez żadnych badań do innego szpitala. Teraz pod kroplówką leżę, bo skurcze są i chcą zatrzymać akcję. Sebuś 2780 g waży"

Olcia trzymamy kciuki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry