reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala (WĄTEK BEZ KOMENTARZA)

Kochane macie pozdrowienia od Flower - coś się u nie na poród nie zapowiada,ale na szczęście badania ma w normie:-) ale ma raczej "wszystko pozamykane" jak mi napisała także nadal czaka...i ona i my:-D
 
reklama
wiadomość od dagrab z 7.05 ;)

"Martyna urodzona 1 lutego o 6:10 waga 3720 wzrost 55 cm sn kocham znieczulenie"


wiadomość od Natalii26 z 7.44:


"Leżę już podłączona pod sprzęcik i czekam na anestezjologa za godzinę będzie po wszystkim trzymajcie się kobitki"
 
info od Flower: ​"Witam:) u mnie dalej nic się nie dzieje niestety! Gabryś w rodziców poszedł (dwa barany) i też uparty:) ordynator stwierdził że wyniki dobre i czekamy na poród"
 
A ja tylko na chwilkę... w niedzielę 29.01.2012 o godz. 12:45, przyszedł na świat Tomaszek, 53cm, 3650g... jest cudowny... niestety przez żółtaczkę nadal jesteśmy w szpitalu... może nawet do niedzieli... ehh... poród poszedł ekspresem 1godz 45min :)
 
Wiadomość od Natalii :)

"Moja córeczka nadia waga 3800 g dł 53 10 pkt skala apgar :) pozdrawiamy w sobotę będziemy już w domku"

Pozdrowiłam od nas wszystkich :tak:
 
Wiadomość od Kitek:

,,Jestem w szpitalu, zostawili mnie na obserwacji. Mam nadzieję, że nie będą mnie długo trzymać! Jutro będę gadać z ordynatorem, żeby mnie puścili. Na razie miałam zrobione KTG i badanie, do tego sprawdzanie tętna dziecka i miałam liczyć ruchy. Ja to chcę stąd wyjść jeszcze z brzuchem ;) dzięki za kciuki ! pozdrowienia dla cioć z BB:*,,
 
Wiadomości od Kitek:

,,Dziś będę miała wywoływany poród, bo łożysko jest stare, brzydkie i zużyte :( jakoś do mnie to nie dociera ;) trzymajcie kciuki :*,,


Napisałam, że trzymamy - to odpisała:

,,Dzięki, kochane jesteście. Na razie latam do kibla po lewatywie ;) co do imienia do pewnie będzie Milena, bo chłopaki tak chcą ;),,
 
reklama
Info od Flower:

Hej:) a u nas dalej nic się nie dzieje niestety! Więc zaraz ruszam dalej na schody:) pozdrów dziewczyny i niech się dalej ładnie rozpakowują:) buziaki


 
Do góry