reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

czyli i Mea do nas dołączyła już :) Możesz przesłać jej pozdrowienia ode mnie? Mam zablokowany numer komórki (zgubiłam parę dni temu buuu!!!) i nie mogę sama jej pozdrowić ;) Dzięki!:-)
 
reklama
PAULUŚ od wczoraj w domu jest :)
miała problem bo mały się nie najadał i marudził..

tak mi wczoraj pisała.. ale sklerotyczka ze mnie i żem zapomniała napisac :-D


no i wiadomośc z dzisiaj
U nas dobrze tylko ze Alus poza tym co wypil z piersi w szpitaluto teraz pije tylko z butli. Moim mlekiem sie nie najadal po prostu i ciagle plakal. z reszta juz w szpitalu pielegniarki go dokarmialy. Teraz pampersiak butla i Alus ma odlot W nocy przespal 5h!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
karnitynka pisze ze ja wypisali ale malego niestety nie bo ma sporo zoltaczke !! i teraz mieszka w hoteliku w szpitalu bo jej nie pozwolili na oddziale zostac ... jej facet juz wyjechal i biedny synka widzial ukradkiem 3 razy !! bo odwiedzin dalej nei ma !! cholera ja bez odwiedzin to bym w szpitalu wykorkowala !!
 
Paulus pisze ze wciaz czeka na laptopa az oddadza z naprawy ,Alus rosnie w sile i mase i robi niesamowite minki ,dzis mije jego 8 doba zycia a Paulus ma juz 14 kg na minusie :)
 
Wiadomość od AnOoli

Zaraz bede miala test i ogolnie jesli oksytocyna nie zadziala to jutro znowu ale raczej dzisiaj:-)
 
Sms od Anki
" Asia boje sie zaraz ide na test bo szyjka na pol cm krotka i 2 cm rozwarcia i chyba dzisiaj bede rodzic.no i widzialam wyraznie pipke u mojej ksiezniczki"

napisala jeszcze ze obsluga super ,ze jest na oksy i nic sie nie dzieje tylko troche boli ja pipka ,a laski ktore tez dostaly juz maja skurcze ,wiec trzymajmy kciuki aby sie rozkrecilo !
 
Anka napisala ze zaczyna sie rozkrecac i ze boli ja juz konkretniej do tego doszedl bol krzyza ,Bartka narazie nie wpuscili bo to mial byc tylko test ale czeka w gotowosci za drzwiami.Ma atrakcje bo jedna juz jej dziewczyna na porodowce zaczela wyc wnieboglosy ! :tak:
 
Sms od Anki
" Cicho bo mam dosc bolesne skurcze ale tak dziwnie bo co 3 minuty ,modl sie zeby to bylo to ,bo kurde zwariuje zaraz"
 
reklama
Do góry