reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
Widze ze sa juz swieze wiadomosci od Anki ja mam esa od niej z godziny 13.23
" Qurwa Asia jak to boli zaraz sie zesram,gin mnie wymasowal ,polozna tez poleciala mi kre strasznie ! niedawno bylo 2 cm gin mi mowil ze jak bedzie 3 to on mi to przyspieszy a ja juz qurwa wariuje a gdzie koniec "

Ale widze ze rozwarcie juz wieksze i Ania juz chyba na porodowce ! OBy poszlo w miare gladko i szybko bo bez bolu pewnie sie nie obejdzie !

ojojoj oby szybko jej poszlo !! bo do przyjemnych porody nie naleza ... nie wiecie czy jest sama czy z bartkiem ???
 
Dziś w nocy o 3:05 przyszła na świat mała Nikola:-) coreczka Anooli:-)3600g i 55cm. Jak to Ania napisala jest najladniejszym darem od losu:-) ma czarne wloski lekko krecone po tatusiu:)

Gratulacje kochana duzo zdrowia i na pewno jest sliczniutka! czekamy na powrót i relacje:-)
 
reklama
Do góry