reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
Wiadomość od Wojtysiowej
Hej. wczorajszy dzien az do dzis bylam na porodowce. skurcze własciwe i dopiero dzis nad ranem udalo sie wyhamowac, ale nastepnym razem krojenie.
 
kolejna wiadomosc od Wojtysiowej
To raczej listopadowe jestesmy. No bo w poniedzialek jesli mala bedzie dojrzala to tną. no chyba ze skurcze wrócą i fakt przy rozwalonym spojeniu strasznie bolą.
 
swieze wiadomosci od wojtysiowej !!

"Narazie wstrzymuja akcje bo mala ciagle niedojrzala i slabo rosnie :( a organizm chce juz rodzic !! Ogolnie ciezko jest bo co dzien na czczo bo co chwile chca mnie wziac na ciecie!! ale staramy sie nie poddawac z julcia i modlimy sie zeby wszystko sie dobrze skonczylo !!"
 
Sms od aga6671

" a ja caly czas mysle ile czeka mnie nadrabiania ;) Czujemy sie super ja moge jutro wychodzic wiec trzymajcie kciuki zeby maly nie dostal zoltaczki !"
 
no to super:-) mamuski zbieraja sie po malu z pociechami do domow.... i bardzo dobrze.. niedlugo wszystkie beda w komplecie z dzieciaczkami:-)
 
Cherie pisala ze jedzie do szpitala na KTG ... byla przed chwila an wizycie oto sms:

"szyjka zgladzona, rozwarcie takie samo, cisnienie graniczne a maly bardzo nisko! do tego doszla infekcja w moczu ... jade do szpitala na KTG ... caly czas cos ..."


skurcze mam delikatne i nieregularne. KTG ma wykazac czy tetno malego jest w normie. Jesli nie to beda ciac !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry