reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

mea_osi

Mea, Agatka, Gabi i Mati
Dołączył(a)
24 Maj 2009
Postów
14 279
Miasto
Rybnik, Poland
Tu zamieszczamy esemeski od dziewczyn bedacych w szpitalu !! tak zeby nic nie umknelo naszej uwadze ... gdyby ktos chcial cos konemtowac to róbmy to na ogolnym - https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/grudzien-2009-a-25004/index3050.html#post4500945 - a tu zeby nie bylo balaganu tylko tresci smskow albo hasla w stylu "paulus jest w szpitalu!!"



LASECZKI PROSZE WAS JAK TRAFIACIE DO SZPITALA TO DAJCIE ZNAC KOMUKOLWIEK Z FORUM !! ZEBYSMY SIE PO KILKU DNIACH NIE ZORIENTOWALY ZE KOGOS NIE MA I SIE OKAZUJE ZE JEST W SZPITALU :D



na poczatek stan na 01.01.2010


  • karnitynka na porodowce !!
jesli ktos jeszcze to prosze o info bo po szpitalu nie wiem ciagle co sie dzieje!!!

ps: staram sie to aktualizowac na biezaco!! jak chcecie znac czas ostatniej aktualizacji to wpisany jest ponizej: Last edited by mea_osi; Dzisiaj at 19.52.
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiadomosci od wojtysiowej

aaaaa i zapomnialam z tego wszystkiego napisac..
Wojtysiowa w szpitalu zostala...
jeszcze nic nie wiem wiem tylko ze sie cos ze spojeniem jej stalo..
i miala miec jakas konsultacje z chirurgiem...

chyba tydzien przede mna...
wlasnie dzwonilam..
spojenie sie rozeszlo na 17mm..
lezy zapieta jakimis pasami zeby sie bardziej nie rozchodzilo...
i zdecydowali ze musza mala wyjac bo strasznie szybko jej sie to rozchodzi....;/

kazala was wszystkie bardzo serdecznie pozdrowic...i prosi o kciukasy;-)
 
kolejna w szpitalu a wy nic nie mowicie !!

Hej dziewczęta,
ja na sekundę dosłownie, bo jadę zaraz do szpitala. Byłam na wizycie u ginki i szyjka poniżej 2cm (wg niej to mało) i częste stawianie się macicy. A ponieważ mieszkam w gównianym mieście to dała mi skierowanie do szpitala bo tylko tam mogą mi zrobić KTG. Laptopa boję się wziąć ze sobą, więc nie będę na bieżąco. Zamierzam wyjść w środę rano bo młody ma pasowanie na przedszkolaka i nie chcę tego opuścić, najwyżej wyjdę na własne żądanie. No chyba, że okaże się, że jest z moją szyjką i skurczami źle.
Trzymajcie się te co mają się trzymać a lekkich porodów życzę tym, które już mogą :-)

juz w domku :) co prawda an wlasne zadanie :)
 
Ostatnia edycja:
WIADOMOŚĆ OD WOJTYSIOWEJ Z DNIA 18-11-2009 GODZ. 8:48

Hej jestem przed wizytą. Spojenie dalej się rozchodzi mimo pasa. Najwiecej moze rozejsc sie 10 a ja juz mam 20. Będzie cesarka, miała być jutro ale muszą poczekać aż mała się rozwinie bardziej i wstępnie planują za 6 dni a z każdym dniem ból jest większy, prawie się nie ruszam. I czeka mnie po cesarce bolesna rehabilitacja. Cieszę się że o mnie nie zapomniałyście i pozdrów wszystkie ode mnie serdecznie na forum.
 
najswiezsze wiesci od Cherie!!

"leze w szpitalu pod KTG, skurcze co 5 min raz slabsze raz mocniejsze !! cala noc wymioty i biegunka i gesty sluz - lekarz mowi ze to czop"
 
wiadomosc od Nessi z godz. 11:07
Hejka byłam w szpitalu ale juz jestem w domu, kazałam temu mojemu napisac wam na froum. Nadal jestem w dwupaku udało się zatrzymać skurcze zaszyli mnie jak dam rade wstac to sie odezwe na forum. Dziekuje za pamieć.
 
swieze wiesci od Asi
pytalam czy dzis wychodza i co mi odpisala:

"Jutro, dzis mały ma jeszcze podwyzszona bilirubine. zahacza o gorne granice ale moge juz isc ale moze zoltaczka wrocic wiec zdecydowalam sie zostac jeszcze jeden dzien na fototerapie. Pediatra powiedziala ze jutro bedzie bezpieczniej i bez zagrozenia nawrotem! Poryczalam sie bo juz mam dosc ale dla synka wszystko!!"
 
SMS od Karolak z godziny 12.30 :)

"Hej co tam u naszych ciezarowek ?? mamy juz jakies noworozpakowane?? U mnie od wczoraj skurcze ustaly i kaza czekac !! a do tego ze wzgledu na grype mamy zakaz odwiedzien w szpitalu !!!!"

SMS od Cherie

"skurcze sa ale rozwarcie nadal na opuszek czyli mecze sie jak karolak! Lekarze kaza jeszcze wytrzymac tydzien, jak nie urodze sama to cesarka poczatkiem grudnia !"

cherie wraca do domu !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry