reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodne testy ciążowe

Przestraszyłam się nie powiem. Nie wiem co mam teraz zeobix, szkoda mi hajsu na betę, bo nie było seksu, a z drugiej strony co to miało być.. tam naprawdę był cien cienia
Z całym szacunkiem i nie chce nikogo obrażać … ale skoro mówisz że seksu nie było to jakim cudem ciąża ? Bo pink tak pokazał ? A wiesz ile razy nam wszystkim pokazywało piękne dwie kreski różowe a ciąży nie było ? ;)
 
reklama
Co do testów ja wręcz całym sercem nie lubię
pinka płytkowego bo na 10 testów 8 miały cień kreski.
Fallece to wiadomo, oczywiście cień kreski najczęściej

I chyba ogólnie kasetkowe testy często zostawiają taki cień drugiej kreski. Jeden ostatnio wyszedł normalnie różowy aż poszłam na bete a mężowi zostawiłam kartkę że w końcu się udało …

A ulubione :
Pink strumieniowy
 
Dziewczyny 😥 nie wiem co się stało. Pokusilam się o zrobienie testu pinka strumieniowego, bo spóźnia mi się moje plamienie ze względu na niedomoge lutealna. Kilka dni temu było troszkę krwi w śluzie (3 dni temu) i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, bo myślałam, ze no 1 dzień cyklu. W między czasie dostałam potwornej infekcji intymnej, ale to objawiało się już 4 dni temu( przed wzięciem tabletek anty). W ogóle już nie widzę krwi. Kupiłam 2 pinki strumieniowe. Zrobiłam jeden i moim oczom ukazał się cien cienia. Przestraszyłam się i z tego samego moczu zrobiłam drugi, który był bezwzględnie negatywny. Nie wiem, może zalałam ten pierwszy? Nie uprawiałam seksu od dawien dawna, only petting, wiec czemu PINK strumieniowy mnie tak w konia robi za przeproszeniem??? Jutro idę chyba na betę, bo zwariuje, dopiero zaczęłam brać tabsy, nie było stosunku a tam cien cienia???? Kurva dziewczyny chyba zmieniam zdanie na temat Pinka 😡😡 nie wiem co mnie podkusiło żeby w ogóle kupić to skoro nie było stosunku, a teraz sobie do głowy nabieram idiotyzmów
Mnie w tym cyklu też pink zrobił w konia i pokazał cień cienia przy negatywnej becie... To tylko pokazuje że każdy się może pomylić, nawet pink 🤷🏻‍♀️
 
Z całym szacunkiem i nie chce nikogo obrażać … ale skoro mówisz że seksu nie było to jakim cudem ciąża ? Bo pink tak pokazał ? A wiesz ile razy nam wszystkim pokazywało piękne dwie kreski różowe a ciąży nie było ? ;)
Ja wiem, ze bez seksu nie ma ciąży, ale jeszcze chhba nie doszłam do siebie po tym co zobaczyłam masakra
 
Mnie w tym cyklu też pink zrobił w konia i pokazał cień cienia przy negatywnej becie... To tylko pokazuje że każdy się może pomylić, nawet pink 🤷🏻‍♀️
Powtórzyłam i pinka i inny test z apteki sema protect, on tez ma czułość 10. Oba negatywne. Po prostu chyba trafił mi się felerny PINK wczoraj, albo go zalałam. Bo nie twierdze, ze nie. Trzymałam z 10 sekund w pojemniczku z moczem, a jak go
Podniosłam to zaczął się robić ale powoli wiex jeszcze zanurzyłam na jakieś 4 sekundy. Chyba mogłam go po
Prostu zalać. No nic - dzisiaj te testy negatywne były, no bo jak inaczej, nie było seksu 😂😂
 
Powtórzyłam i pinka i inny test z apteki sema protect, on tez ma czułość 10. Oba negatywne. Po prostu chyba trafił mi się felerny PINK wczoraj, albo go zalałam. Bo nie twierdze, ze nie. Trzymałam z 10 sekund w pojemniczku z moczem, a jak go
Podniosłam to zaczął się robić ale powoli wiex jeszcze zanurzyłam na jakieś 4 sekundy. Chyba mogłam go po
Prostu zalać. No nic - dzisiaj te testy negatywne były, no bo jak inaczej, nie było seksu 😂😂

W strumieniowym czasem może się wydawać, że jest kreska przez odbicie w szybce. Dlatego mimo, że normalnie nie popieram to lepiej go w takiej sytuacji rozebrać :p
 
Dziewczyny widzicie coś tutaj? Sorry ze zawracam głowę, ale ja jakby widzę cien cienia i się przestraszyłam 🤦‍♀️
0BCC5122-BC2B-4FA1-88F0-782835A89DD3.jpeg
E0DE798E-4A93-4F98-AE4F-EC3B786F70BA.jpeg
 
reklama
Do góry