reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widać czy nie widać? Cień drugiej kreski na teście ciążowym

Sandi19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
42
Hejka powiedzcie mi dziewczyny czy to może oznaczac ciążę? IMG_20201114_173716.jpg
IMG_20201114_173716.jpg
 
reklama
A ile ten test leżał, bo wyglada jaby juz jakis czas ? Czy kreska byla od razu a zdjęcie późnie?
 
No wyszła po czasie ta druga kreska test zrobiłam i po prostu położyłam na komodę zajęłam się obowiązkami w domu i tak wieczorem spojrzałam
Wiele testów w ulotce ma napisane, że po ok 10, czy 15 minutach nie należy interpretować wyniku. Pewnie chodzi właśnie o to, że miejsce, gdzie powinna pojawić się kreska ciążowa, z czasem może i bez ciąży ściemnieć.
 
reklama
No wyszła po czasie ta druga kreska test zrobiłam i po prostu położyłam na komodę zajęłam się obowiązkami w domu i tak wieczorem spojrzałam
Nie powinno się patrzeć na test powyżej czasu, który jest wskazany w ulotce bo może stać się fałszywie pozytywny.
 
Do góry