reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

widmo rozstępów

mobugaj

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2005
Postów
428
Cześć dziewczyny! Co robicie żeby uniknąć tych paskudnych rozstępow. Podobno jak ktoś ma tendencje to nawet jak będzie "złoty proszek" wcierać to i tak się zrobią. A ja już mam z okresu dojrzewania takie pamiątki. Tak szybko urosłam, że biodra i nogi mam podziurkowane :(. Monika.
 
reklama
hej!!
Monika ja też mam "tendencje" do rozstępów i aby uniknąć nowych od 4 miesiąca wcieram w brzuszek dwa razy dziennie fissan i nawet pomaga. Dodatkowo biust też mam w rozstępach!! Zresztą od początku ciąży mam paskudną cerę i strasznie suchą skórę!!! Więc wcieram w siebie TONY oliwki!!!
Pozdrawiam
 
podobno to jest uwarunkowane genetycznie, ale wiem ze powinno sie masowac skore intensywnie uzywajac kremow antyrozstepowych , podobno super sposobem aby nie miec rozstepow jest 'szczypanie skory' ja tego nie robie , licze ze nie bede miec rozstepow, moja mama tez nie miala ze mna a przytyla 20 kg ;D
 
Ja też używam fissanu i liczę na to że rozstępy się nie pojawią. Piersi prawie mi nie urosły w ogóle tak więc o rozstępyy się nie boję. Na brzuchu też nic nie zauważyłam ale ostatnio zaczęłam się uważniej przyglądać udom i chyba muszę też je zacząć masować. Ja tyję bardzo powoli - na ranie od początku ciąży 5 kg i brzuch też powiększa mi się dość łagodnie  i dlatgo mam nadzieję że organizm zdąży się przystosować.
:)

Ja się najbardziej boję żylaków - bo mojej mamie pojawiły się w czasie ciąży a podobno ta skłonność jest dziedziczna. Na razie mam pękające naczynka - i nic innego nie widać ale żylaki pojawiają się pod koniec ciąży gdy waga znacznie już wzrośnie. Mam nadzieję że mnie to ominie :(


moja dzidzia
 
To widze, że ja robie tak jak wy. Moja mama nie ma nawet jednego rozstepu ale mała to dla mnie pociecha. Ja się wrodziłam do rodziny ojca i coś mi uświadomiłyscie. Mój ojciec ma żylaki i to bez ciąży!!! Postaram się nie nabijać sobie głowy takimi sprawami!
 
ja przytyłam 10 kg a rozstępy mam na udach pośladkach i piersiach nie wiem od czego to zależy ale w mojej rodzinie nie miała ani mama ani siostra u ojca w rodzinie też kobiety nie miały z tym problemu a ja niestety mam i co mam zrobić smaruje się balsamami od początku ciąży i nic mi nie pomaga jedynie jak narazie nie mam na brzuchu tym się pocieszam .
Pozdrawiam
 
ja stosuje Mustele na rozstepy na zmiane z penatenem i oliwka nawilżającą !! na brzuchu narazie nic sie nie pokazuje ale za to na udach cos sie dzieje, musze im chyba wieksza uwage poświęcic bo bardziej brzucholkiem sie przejmowałam!!
poza tym obiecuje sobie ze bede trochu ćwiczyc ale lenia mam straszliwego i cały czas mi sie nie chce !! a Wy jak ?? Ćwiczycie ??
 
reklama
Do góry