reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

widmo rozstępów

ja nie cwicze, chodzilam na basen troche ale potem nie moglam chodzic tak mnie plecy bolaly....wiec sobie daruje a potem fitness klub tj po porodzie
 
reklama
to widze że macie taki sam zapał do ćwiczen jak ja !! gdybym miała taką sama chęc do ćwiczen jaką mam do słodyczy to by było fajnie ! ale cóż to jest przyjemniejsze najwyzej po porodzie bede sie torturowac, chociaz znając swoj słomiany zapał to w to wątpie ;D
 
;D ;D ;D
Widze, że macie dziewczyny złudzenia hi hi hi (tak jak i ja). Mi się nie chce teraz a co będzie jak się pojawi absorbujące maleństwo. Może się na majtkach ściągających skończyć. Pa dziewczyny - gorąco pozdrawiam.
 
Do góry