reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pecherzyk w macicy

megido

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
34
Witam, czy spotkal sie ktos kiedys z sytuacja, ze widoczny jest pecherzyk w macicy, przy spozniajacym sie ok tygodnia okresie, jednak beta wychodzi negatywna? To moj 3 cykl po poronieniu i w kazdym z nich jest taka sytuacja, co to moze oznaczac? Chcialabym cos podpowiedzieć lekarzowi, narazie wprowadzenie heparyny nic nie zmianilo. Bardzo proszę o pomoc.
 
reklama
reklama
Wiesz co u mnie w 4tyg 4 dniu dokładnie taka sama mała kropeczka była ,a endo miało nie całe 6 mm , dostałam duphaston i luteine i jestem w 26 tyg , więc jak dla mnie mega dziwne że beta nie wychodzi bo ja miałam około 500
 
W ciazy mialam tak samo, co prawda wolno sie rozwijala i zakonczona poronieniem, ale nie bylo problemu z beta a teraz szukam chociaz z jednej osoby co ma tak samo i szczerze mowiac nie znalazlam. Lekarka doklada co cykl leki, ale czuje ze po prostu nie ma pomyslu co to moze być i dlaczego.
 
nie dostałam, dzisiaj 30dc. Wczoraj bolal mnie brzuch jak na okres ale nadal cisza, jedynie sluz plodny (co tez mnie wyprowadza z rownowagi). Bete robilam w poniedzialek, wczoraj odstawiłam duphaston, wszystko wg zalecen.

i tak sie teraz zastanwiam czy nie pobrac jednak tego duphastonu az pojawi sie okres, bo chyba przyjdzie i tak, pomimo brania, prawda?
 
W tym cyklu jeszcze nie bylam, zapisalam sie na piatek jezeli okres nie przyjdzie.

W cyklu ze zdjec bylo zalecenie bety ktora wyszla ujemna, kolejnej bety po 2 dniach (nadal ujemna) i wtedy odstawienie. Chyba zalozenie (i w sumie prawda) jest taka ze nie ma bety, nie ma ciazy.
 
no to akurat prawda ,ale w takim razie czym jest ta kropeczka ?hm dziwna sprawa ,ale tak skoro bete masz ujemną to nie ma co brać ,bo okres może nie przyjść ,ale naprawdę jestem w szoku Twojego przypadku ,a zapytam jeszcze czy konsultowałaś się z jakimś innym lekarzem ,warto to potwierdzić przez 2 i zobaczyć czy mówią to samo
 
Tak, mam jedna prowadzaca, lecze sie u niej od 4 lat, zdjecia akurat sa od innej lekarki bo moja byla na urlopie. Do mojej sa zawsze kolejki i ratujesie innymi prywatnymi. Na GS komentarze byly tylko takie, ze wywnioskowalam ze sie po prostu z jaliegos powodu nie zagniezdza, ale z jakiego nikt mi nie powiedzial. Nie wiem tez czy mozna dolozyc jakis lek, cos zbadac, chcialabym cos zasugerowac lekarzowi ale nie wiem co.

Najgorsze jest to ze co miesiac czuje sie ciazowo i co miesiac przezywam ze to znow poronienie, mimo tej ujemnej bety widze na usg pęcherzyk i nie umiem sobie tego inaczej wytlumaczyc...
 
reklama
Wszystko wskazuje na to ze te ciaze przestaja sie rozwijac zanim zrobisz bete. Czy probowalas betowac PRZED spodziewana @? Ta beta najpewniej dochodzi do jakichs mikro poziomow i spada zanim ja zbadasz.
 
Do góry