reklama

Widziałyście motorole?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sarina, 5 Styczeń 2007.

1. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Widziałyście już reklamy nowego telefonu motoroli perl u6? Zapowiada się piękna kobieca komórka, cudeńko, prawdziwa ozdoba dla kobiety. Ale może już któraś z was miała go w ręce i może powiedzieć o nim coś więcej? Właściwie to, jakie telefony preferujecie?

2. martka_79

martka_79 Styczniówka 2006

Ja lubie takie co działają, przez 2 lata miałam 4 jakieś bajera wies tańczy i spiewa i psuły sie strasznie, wiec teraz mam nokie starą i jakoś najbardziej jej ufam!!!!

a to ta motorolka???

3. reklama
  4. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Aż tak Ci dały te motorole w kość? Współczuję, ja mam wręcz przeciwne doświadczenia z tymi telefoniami. Jak dla mnie najbardziej kobiece z kobiecych. A na zdjęciu to właśnie ten. Jak dla mnie super, muszę go mieć.

5. toka1

toka1 Zaciekawiona BB

Też nie mam przykrych wspomnień z Motorolami.
    I dlatego ciągle nimi dzwonię.
    A co do tej nowej to znalazłam ciekawego linka na
    YouTube - Motorola Pebl u6
    Fajny, zgrabny telefonik i kobiecy, bardzo nawet.

6. koteczek

koteczek Majówka 2005

ja tez jestem strasznie wierna niezawodnej Noki :tak: :-) :tak: mimo iż mam wersję 6310i - dla niektórych przezytek, to mimo iz ma ponad 4 lata jeszcze ani razu sie nie zepsuła mimo iż Arek nie raz przy niej majsterkował :tak:

7. kasira

kasira Fanka BB :)

ja też wierzę tylko w nikię:-) 6310i mam mój mąż a ja mam 6230i i też jest niezastąpiona!:-)

8. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Z motorola nie mam zlych doswiadczen ale ma dosc skaplikowane menu dla poczatkujacych.Ja uwielbialam siemensy ale jak zobaczylam nokie 7370 to sie zakochalam.To dopiero kobiece cacko i sprawuje sie super.
    View attachment 25846

View attachment 25847

9. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Patrzcie tu Forum - Onet.pl Muzyka
    Doda ma telefon motoroli pebl u6. I wszystko jasne nagle się robi, taki właśnie jest najbardziej kobiecy:) Czy może być inaczej?

10. reklama

Poleć forum