reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieczny katar u przedszkolaka

Mam podobny problem, ale z kaszlem. Już praktycznie 3 miesiąc go męczy, chodziłam do różnych pediatrów..ciągle tylko inhalacja, inhalacja i inhalacja... pomaga to na chwilę, a później znowu wszystko wraca. Brak mi już sił. Chyba muszę przejść się do alergologa. Niech ta zima mija. Ech.
 
reklama
Nam juz katar przechodzi, moze jutro pojutrze pojdzie do przedszkola,boje sie ze nowa infencje zlapie i antybiotyk.
Kupilam mu jeszcze sok z czarnego bzu.

Neila gratki, jak pieknie Gabrys bawi sie nóziami... :-) zazdro
 
Syn też od jakiegoś czasu ciągle kicha, szczególnie jak więcej jest na świeżym powietrzu, pediatra jak zwykle gada o infekcji wiosennej, a na jesieni jesiennej i tak w kólko, kazał obserwować czy dalej się katar będzie utrzymywał :( muszę sie znów przejść, obawiam się że się okażę że to alergia, sporo znajomych dzieciaków ma alergię i wiem też że często te leki usypiają, młody miał kiedyś przy ospie wietrznej jakieś krople jak był mały to spał po tym ciągle
 
Moj synek tez odkad poszedl do przedszkola to ciagle cos przynosi no i zaraza tym samym roczna siostre ktora juz 2 razy byla na antybiotyku.
Bylam u laryngologa i wykryto 3 migdal dostalan leki jakis steryd i mam sie umówić na usunięcie migdalka do szpitala.

Tylko zastanawiam sie czy to tylko przez ten migdal czy moze miec jeszcze jakas alergie lub pasozyty.
 
Małgośka No przez migdał to może być. Jeśli po operacji będzie lepiej to tylko się cieszyć a jak nie to zróbcie dodatkowe badania. Zdrówka życzę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córka ma często przy katarze geograficzny język;/ nie wiemy czemu tak się dzieje;/ i musimy jej dawać leki antybakteryjne
 
reklama
Do góry