reklama

Wieczny student - czyli mamy dokształcające sie :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez Violett, 26 Wrzesień 2012.

1. Violett

Violett Fanka BB :)

Zakładam ten wątek z myślą o mamusiach które nadal czegoś się uczą, studiują, czy chodzą na jaies kursy itp :)

Będziemy tutaj mogly się wygadać nie zaśmiecając głównego wątku.
    Mam nadzieje że nie będzie to problem dla naszych moderatorek :)

2. Violett

Nikuss pytalas czy mamy juz tematy prac kontrolnych.
    Mamy 2 i jedna musimy wybrac z kazdego przedmiotu.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA I UPIĘKSZAJĄCA TWARZY SYI I DEKOLDU
    1. Zapoponuj pielegnacje domowa oraz gabinetowa dla pan ze skora dojrzala i z widocznymi zmarszczkami. Podaj po 3 urzadzenia, zwroc uwage na skladniki aktywne.
    2. Omówl wplyw czynnikow wewnetrnych i zewnetrznych na skore

Obydwa tematy maja mies 3-4 strony.

ZABIEGI PIELEGNACYJNE; TWARZ, SZYJA, DEKOLD
    1.Higiena w gabinecie kosmetycznym ( sterylizacja, dezynfekcja itp)
    2. Pielegnacja okolicy oka dla pani 50 letniej. Skladniki aktywne, aparatura, pielegnacja domowa.

i tez 3-4 strony

A wy jakie macie tematy?/
    Mieliscie juz ta anatomie?

3. reklama
  4. dagne

dagne Fanka BB :)

No to ja dołączam, chociaż w sumie cały licencjat mam za sobą, ale nie obronę :/ brakło czasu na analizę badań własnych (dokładnie brakło ankiet, a sama z 13 wypełniłam), myślałam, że da radę przełożyć obronę na październik, ale dziekan nowy się nie zgodził, więc mam lipę - muszę zapłacić 500zł i powtarzać seminarium w następnym roku akademickim, czyli od 01.10.2012- 01.06.2013 i obrona w czerwcu :( trudno.

5. malenstwo550

malenstwo550 Zuzinkowa Mamusia:))

to i ja dolaczam koncze inzyniera czeka mnie obrona i mam przedluzona do grudnia 2/3 pracy mam takze moze zdaze a jak nie to podobnie jak dagne warunek i czerwiec

6. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Spoko spoko dziewczyny, ja licencjata powinnam zaliczyć 2 lata temu a obroniłam się 2go lipca 2012roku.... więc na wszystko jest czas... ale jak się ma dziecko jest kurde ciężko!( no dobra jak się ma lenia to jest ciężko):-D

7. Violett

Dziewczyny to trzymam za was kciukasy abyscie pokonczyly studia ktore zaczelyscie, obronily tocomciedo obronienia ;)

Mi nauka sprawia ogromna przyyjemnosc, robie cos co mnie interesuje no i udowadniam wszystkim ludzia ze przy dwojce malych dzieci mozna cos osiagnac:)

8. dagne

dagne Fanka BB :)

Netka - lepiej bym tego nie ujęła :) przy Kalinie ostatnią rzeczą jaką chcę robić w wolnym czasie to pisać pracę... ;p

Ale tak całkiem serio. Wczoraj rozmawiałam w 4 oczy z dziekanem... i.... przesunął mi termin złoenia pracy na 15 padz wiec nie ma zmiłuj :)

przy okazji prosze was o ankiety :) pobierzcie i odeslijcie mi prosze na dagmararozborska@wp.pl :)
    Ankieta.docx - download. Darmowy hosting plików.

9. nikuss

nikuss Fanka BB :)

Violett- my mamy jeden temat na Kosmetyke pielegnacyjna........:
    -> Określ własny typ cery, zaproponuj 5 preparatow do pielęgnacji domowej uwzględniając składniki aktywne w nich zawarte.

Praca ma zawierac 6-8stron napisanych recznie.

Duzo macie łóżek na pracowni? Bo u nas jest 10, a słyszałam, ze w innych szkołach tego typu w naszym miescie maja po 2:p

10. reklama
  11. Violett

Nikus nie liczylam:p ale jutro to zrobie ale 10 jest napewno :)

12. nikuss

nikuss Fanka BB :)

Violett- i jak tam w szkole, dalej henne mialyscie, czy juz cos innego?

Poleć forum