reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieczny student - czyli mamy dokształcające sie :)

Violett

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
7 392
Miasto
Warszawa
Zakładam ten wątek z myślą o mamusiach które nadal czegoś się uczą, studiują, czy chodzą na jaies kursy itp :)

Będziemy tutaj mogly się wygadać nie zaśmiecając głównego wątku.
Mam nadzieje że nie będzie to problem dla naszych moderatorek :)
 
reklama
Nikuss pytalas czy mamy juz tematy prac kontrolnych.
Mamy 2 i jedna musimy wybrac z kazdego przedmiotu.

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA I UPIĘKSZAJĄCA TWARZY SYI I DEKOLDU
1. Zapoponuj pielegnacje domowa oraz gabinetowa dla pan ze skora dojrzala i z widocznymi zmarszczkami. Podaj po 3 urzadzenia, zwroc uwage na skladniki aktywne.
2. Omówl wplyw czynnikow wewnetrnych i zewnetrznych na skore

Obydwa tematy maja mies 3-4 strony.

ZABIEGI PIELEGNACYJNE; TWARZ, SZYJA, DEKOLD
1.Higiena w gabinecie kosmetycznym ( sterylizacja, dezynfekcja itp)
2. Pielegnacja okolicy oka dla pani 50 letniej. Skladniki aktywne, aparatura, pielegnacja domowa.

i tez 3-4 strony

A wy jakie macie tematy?/
Mieliscie juz ta anatomie?
 
No to ja dołączam, chociaż w sumie cały licencjat mam za sobą, ale nie obronę :/ brakło czasu na analizę badań własnych (dokładnie brakło ankiet, a sama z 13 wypełniłam), myślałam, że da radę przełożyć obronę na październik, ale dziekan nowy się nie zgodził, więc mam lipę - muszę zapłacić 500zł i powtarzać seminarium w następnym roku akademickim, czyli od 01.10.2012- 01.06.2013 i obrona w czerwcu :( trudno.
 
Spoko spoko dziewczyny, ja licencjata powinnam zaliczyć 2 lata temu a obroniłam się 2go lipca 2012roku.... więc na wszystko jest czas... ale jak się ma dziecko jest kurde ciężko!( no dobra jak się ma lenia to jest ciężko):-D
 
Dziewczyny to trzymam za was kciukasy abyscie pokonczyly studia ktore zaczelyscie, obronily tocomciedo obronienia ;)

Mi nauka sprawia ogromna przyyjemnosc, robie cos co mnie interesuje no i udowadniam wszystkim ludzia ze przy dwojce malych dzieci mozna cos osiagnac:)
 
Netka - lepiej bym tego nie ujęła :) przy Kalinie ostatnią rzeczą jaką chcę robić w wolnym czasie to pisać pracę... ;p

Ale tak całkiem serio. Wczoraj rozmawiałam w 4 oczy z dziekanem... i.... przesunął mi termin złoenia pracy na 15 padz wiec nie ma zmiłuj :)

przy okazji prosze was o ankiety :) pobierzcie i odeslijcie mi prosze na dagmararozborska@wp.pl :)
Ankieta.docx - download. Darmowy hosting plików.
 
Violett- my mamy jeden temat na Kosmetyke pielegnacyjna........:
-> Określ własny typ cery, zaproponuj 5 preparatow do pielęgnacji domowej uwzględniając składniki aktywne w nich zawarte.

Praca ma zawierac 6-8stron napisanych recznie.


Duzo macie łóżek na pracowni? Bo u nas jest 10, a słyszałam, ze w innych szkołach tego typu w naszym miescie maja po 2:p
 
reklama
Do góry