reklama

Wieczorna kąpiel niemolęcia

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez Jagódkowa Mama, 24 Luty 2014.

1. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

No ja się przyznam przez jakiś czas, konkretnie nie wiem czy miesiąc czy dwa, ale buźkę przemywałam osobno. Potem z czasem kąpanie wychodziło sprawnej i szybciej, pomocne były tez wszelakie gadżety np kubek do mycia głowy od babyono początkowo mały podchodził niechętnie, a potem w nagrodę za ładne umycie dostawał do zabawy:) Super sprawa.

2. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

ostatnio znajoma mi coś wspominała o tych kubeczkach. Niestety ja musiałam męczyć się zwykłym wiadereczkiem

3. reklama
  4. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

ja zawsze buzke przemywalam osobno. nigdy nic nie wiadomo. a z tym kubkiem smieszna sprawa hehe

5. martuśka1111

martuśka1111 Zaciekawiona BB

Ja osobno przemywałam buźkę przez pierwsze 6 tygodni. Później już tylko zwykła kąpiel - nigdy nie zauważyłam, żeby wpływało to negatywnie ta twarz moich maluszków, dlatego moim zdaniem w 4 miesiącu bez problemu możesz zacząć "normalne" kąpiele.

6. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

ja od poczatku mylam w kapieli buzie, wieczore, a rano przemywalam twarz i cialko wacikami z woda, ale to tak do 4-5 miesiaca chyba

7. Paula643

Paula643 Początkująca w BB

My tak samo wszystko osobno, chociaz mój ma juz skonczone 3 miesiace i ostatnio buzke juz myje w wanience, a na przewijaku wczesniej oczy i nos.
    wrzucam do do emolientu, uzywamy Link do: Allerco, emulsja do kąpieli, 400 ml - Portal Dbam o Zdrowie
    ma własciwosci nawilzajace, chroni skórę, wiec odpada nam nawilazanie, a poza tym po kapieli jest taki krzykliwy, ze ledwo udaje mi sie go ubrac, dlatego dla wygodnych polecam tę emulsję z Allerco!

Poleć forum