reklama

wieczorna zgaga

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Izabela89, 25 Czerwiec 2014.

1. Izabela89

Izabela89 Zaciekawiona BB

witam przyszłe mamy :)
    mam pytanie czy was tez meczy zgaga ?? najcześciej w porach wieczornych. Moja mama powtarza ze pozniej to by bylo oznaka ze dzidziusiowi rosną włoski :) ale jak narazie jest na to zawczesnie :) ma ktos moze jakis sposób na zlikwidowanie owej przypadłosci :d

Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2014
  2. aga_agi

aga_agi Fanka BB :)

Izabela co prawda moje dziecko ma już 8 miesiecy ale uczucie zgagi pamiętam doskonale. Dzień w dzień mnie dopadała. Najlepiej w moim przypadku sprawdzały się migdały :) Ponoć też pomaga mleko ale nie próbowałam bo nie znoszę. A i ciekawostka Młoda urodziła się łysa jak kolano. A wszyscy sobie żartowali, że włosy to pewnie do kolan będzie miała :)

3. reklama
  4. Izabela89

ja własnie tez mleka nie znosze :) a migdały wypróbuje napewno dziekuje ci bardzo za odp :) bo mnie tez dopada to cholerstwo dzien w dzien:) no własnie to pewnie nie ma reguły o tych włoskach ale do mnie tez kazdy tez tak mowi tym bardziej ze ja mam gąszcz na głowie :D

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

no u mnie najlepiej sprawdzała się szklanka mleka, najlepiej zimnego, ewentualnie czegoś innego na mleku (jogurt lub kefir)

6. lenusia24

lenusia24 Początkująca w BB

Witam no u mnie sprawdzalo się mleko zimne lub sucha skurka chleba też mi pomagala a miałam codziennie zgage

7. czesio34@op.pl

czesio34@op.pl Początkująca w BB

w moim przypadku pomaga mi zimny kefir badz mleko :)

8. owca121

owca121 Fanka BB :)

U mnie niestety pomagają tylko tabletki renne :-(

9. badylek

badylek Zaciekawiona BB

Jak ktoś wcześniej wspomniał kefir/zsiadłe mleko/maślanka - warunek, żeby nie miało odtłuszczonego mleka w proszku
    I IMBIR, letnia herbatka, albo porzuć trochę, ale może palić wtedy lepiej rozrzedzić

10. reklama
  11. Pm91

Pm91 Początkująca w BB

Witaj,

ja jestem w 40 tyg ciąży, teraz zgaga jest już mniejsza, ale był moment, w którym dawała się we znaki ! Mleko pomagało - do czasu. Lekarz prowadzący polecił rennie i takim sposobem jeśli tylko zgaga się zaczynała wzięłam jedną pastylkę i miałam spokój. Polecam - jest na pewno bezpieczne w ciąży.

12. Izabela89

widze ze wiekszosci pomaga mleko i kefir:baffled: jak nie pomogą migdały to napewno zakupie rennie myslalam ze wciazy nie wolno ale skoro nie sa grozne :) dziekuje za odp :)

Poleć forum