reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieczorne pobudki u 10 miesięcznego dziecka

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Moja córeczka od miesięcy budzi się wieczorem kładąc ja spać widzę że jest już bardzo zmęczona ale wybudza się mniej więcej po godzinie za chwilę usypia i wstaje za jakieś 20 minut i po jakiś max 20 minutach usypia dalej i tak bawimy się nawet 3 razy jest to bardzo uciazliwe ponieważ chociaż wieczorem chciała bym odpocząć. Może ktoś z was wie co może być powodem

reklama

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Witam Moja córeczka od miesięcy budzi się wieczorem kładąc ja spać widzę że jest już bardzo zmęczona ale wybudza się mniej więcej po godzinie za chwilę usypia i wstaje za jakieś 20 minut i po jakiś max 20 minutach usypia dalej i tak bawimy się nawet 3 razy jest to bardzo uciazliwe ponieważ chociaż wieczorem chciała bym odpocząć. Może ktoś z was wie co może być powodem
Miałam bardzo podobnie. Do tego moja budziła się też w środku nocy i nie dawało się jej uśpić np przez 2h. Takie pobudki miała mniej więcej od 6msc do około roczku, praktycznie co wieczor/noc. Dopiero od niedawna jest lepiej, ma skończone 13msc. Co było powodem i dlaczego minęło nie wiem. U nas najwidoczniej trzeba było przeczekać.

Jumami

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mieliśmy z synkiem to samo. Trudno stwierdzić co mogło być przyczyną. W tej chwili synek ma 16 m-cy i od kilku śpi dużo spokojniej. W każdym razie, w naszym przypadku ta zmiana zbiegła się mniej więcej w czasie z odstawieniem od piersi, ze zwiększeniem ilości produktów stałych w diecie i z wizytami u osteopaty (u nas obniżone napięcie mięśniowe), któremu o tych pobudkach wspominaliśmy.

witch84

Rozwiązania
65
U mnie syn budził się przez długi czas punkt 23. Ale był już starszy - jakieś 3-4 latka miał.
Już nie miałam pomysłu, co to może być. Już doszłam do wniosku, że wchodzi w jakąś fazę snu i pojawiają się sny.
Przyczyną okazał się refluks - dostał debridat i problemy minęły. Może warto pod tym kątem poobserwować? Czy np. niepokój nie pojawia się po jedzeniu, gdy córka zostanie położona na płasko.

Cukszyk..mama

Rozwiązania
0
U mnie syn budził się przez długi czas punkt 23. Ale był już starszy - jakieś 3-4 latka miał.
Już nie miałam pomysłu, co to może być. Już doszłam do wniosku, że wchodzi w jakąś fazę snu i pojawiają się sny.
Przyczyną okazał się refluks - dostał debridat i problemy minęły. Może warto pod tym kątem poobserwować? Czy np. niepokój nie pojawia się po jedzeniu, gdy córka zostanie położona na płasko.
Witam córka miała stwierdzony refluks w 3 miesiącu od kiedy skończyła 8 nie ma żadnych obiawow. Więc chyba nie to, choc nie mówię że nie, sprobuje ją położyć wyżej.

witch84

Rozwiązania
65
Mój młody jak był malutki też miał refluks stwierdzony, ale przeszło mu ok 1 r.ż. - dostawał debridat i gastrotuss baby oraz był na Nutramigenie. Stwierdzono, że to z powodu niedojrzałego układu pokarmowego, a że dorósł to mu przeszło. Więc nawet nie skojarzyłam tego początkowo jak mi się w wieku 3-4 lat zaczął budzić o 23.00. Ale dostał ponownie Debridat i się w nocy nie budzi. Objawów żadnych nie miał.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 30
Wiktoria_W Nudności....wieczorne. Pomocy! :( Potrzebuję porady 8
J Wieczorne nudności Ciąża, poród, połóg 9
Natalka92 Wieczorne bóle brzucha i ogólne złe samopoczucie we wczesnej ciaży. Ciąża, poród, połóg 3
A wieczorne napady złości Potrzebuję porady 8
J karmienie wieczorne 11 ms-ne dziecko Potrzebuję porady 1
M dzienne i wieczorne kolysanki Spanie 5
M Wieczorne rytuały poza domem - potrzebna pomoc Dzieci urodzone w 2010 roku 0
Ellie1981 wieczorne rozdraznienie Rozwój i zabawy 8
Agatatje Nasze nocki z naszym potomstwem i wieczorne zasypianie Dzieci urodzone w maju 2006r. 1353
PaulinaD. Ranne pobudki Potrzebuję porady 10
T 9 miesięczne niemowle i czeste pobudki w nocy Potrzebuję porady 8
M Nocne pobudki z przeraźliwym płaczem u niemowlaka Potrzebuję porady 3
kate_p7 pobudki co godzinę w nocy! pomocy! Potrzebuję porady 69
K Nocne pobudki niemowlak prawie 9 miesięcy - przyczyny Spanie 7
MamaSylwia Nocne pobudki. Do kiedy? Niemowlaki 37
mummy2 bardzo wczesne pobudki rano Trzylatki 11
M Pobudki z powodu blokującej kolderki Spanie 2
R Menu 10 miesięcznego chłopca - częste nocne pobudki na karmienie Żywienie dzieci - porady 4
M Pobudki na nocne karmienie Spanie 15
M Dziwne pobudki Spanie 4
sheeppy nocne pobudki Roczniaki i dwulatki 32
justynka1 Pobudki na nocne karmienie. jak to zmienić? Spanie 110
J nocne pobudki Roczniaki i dwulatki 53
O Jadłospis 7 miesięcznego dziecka BB położna radzi mamom 4
Dmalw Węzły chłonne u 2,5 miesięcznego synka. Potrzebuję porady 6
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
M Problem z zasypianiem u 2 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 331
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42
S Wysypka/alergia u 9 miesięcznego dziecka? Potrzebuję porady 2
A Kupa 3 miesięcznego chłopca (zdjęcia kupy w poście) Zdrowie 7
Newans Kąpiel niemowlaka miesięcznego Plotki wózkowo - koleżeńskie 3
E Zęby 5 u 14 miesięcznego dziecka. Potrzebuję porady 7
Marynia88 Jadłospis dla 7mio miesięcznego bobasa BB psychodietetyczka radzi mamom 4
A Czy to normalne u 10-miesięcznego dziecka? Niemowlaki 6
W Apetyt u niemowlaka Potrzebuję porady 11
P Nocne usypianie miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 13
tata Mikołaja Ból brzuszka u 6 miesięcznego synka Żywienie 2
Zuzannaw Wysypka na szyji u 9 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 8
DarkAsterR Krem do twarzy dla 18 miesięcznego dziecka Roczniaki i dwulatki 6
C Problem z rozszerzaniem diety u 10 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 7
M Syrop pecto drill dla 11 miesięcznego dziecka Majowe mamy 2018 4
N Rozwój dziecka 8.5 miesięcznego. Potrzebuję porady 6
P Bolesne bączki, kupki u miesięcznego bobasa Potrzebuję porady 18
MamaGąska Biegunka u 4 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 11
P Zmiany skórne na ciele 6 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 3