reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Wiedza naukowa o rozwoju dwulatka

Dołączył(a)
4 Styczeń 2010
Postów
1
Witam wszystkie Mamy!

wspólnie z koleżanką studiujemy psychologię (v rok). obecnie tworzymy projekt, którego celem jest rozpowszechnianie wśród młodych mam wiedzy na temat rozwoju ich maluchów (do 2 lat). zastanawiamy się, jaki jest obecnie stan wiedzy mam na w/w temat. interesuje nas, czego mamy nie wiedzą, z czym sobie nie radzą, co jest dla nich problemem itp. na tym etapie rozwoju dziecka. Projekt ma stanowić odpowiedź na rozterki, trudności i bolączki młodych mam, więc proszę podzielcie się własną refleksją. Każda opinia będzie dla nas bardzo cenną wskazówką przy tworzeniu projektu.

dziękuję i pozdrawiam,
Anita:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry