reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek ciąży (OM, CRL, beta HCG)

Ania_Beata

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2014
Postów
3 854
Hej,
potrzebuję pomocy, bo jestem skołowana i nie wiem, co myśleć. Byłam dziś u lekarza i rzecz wygląda następująco:

Ostatnia miesiączka - 20 grudnia
Ostatni wynik betaHCG - 26 stycznia 3547 jednostek
dziś CRL - 4,8 mm

Czy ktoś umie wskazać jaki jest wiek mojej ciąży? Z OM wychodzi jakiś 8 tc, z bety 26 stycznia wynikało, że 5/6 tc, z CRL dzisiejszego wynika 6 tydzień. Nic mi się nie zgadza. Bo jednak czasu trochę minęło.
 
reklama
A pewnie, ze nie bedzie sie zgadzac. Kieruj sie tylko przyrostem bety, nie liczbami. Ja swoja fasolke zobaczylam dopiero przy 20000 bety - nie, nie pomylilam sie z zerami. I wtedy to byl 6 tydzien :) Wiec nie denerwuj sie, wszystko na pewno jest tak jak byc powinno :) Dodam, ze ja wg miesiaczki powinnam byc juz w minimum 17 tyg. Glowa do gory, wszystko bedzie ok :)
 
Kochana, nawet nie wiesz, jak bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Miód na moje serce. Bo lekarz mówi, że nie wie, skąd taka różnica, 4 tygodnie aż, ja sama też się dziwię, ale pocieszające jest to, że nie jestem takim odosobnionym przypadkiem!!!
 
Nigdy nie jestesmy w 100% pewne kiedy doszlo do owulacji chyba ze robimy testy, a dla niektorych lekarzy beta to wyrocznia... glupota i tyle - naprawde jesli jest fasolka to wszystko jest ok!!! I po to tu jestesmy zeby sie wspierac :)
 
Mnie lekarz jak moja miala 0, 49cm pokazal mi serduszko ale skoro Twoj przejmuje sie wynikiem bety to moze po prostu lekarz jakis niemrawy? Jesli masz okazje wybierz sie do innego i na pewno zobaczysz serduszko :)
 
Do góry