reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek ciąży w długim cyklu. Kiedy do lekarza żeby dostać becikowe?

powiedz lekarzowi, ze masz bardzo dlugie, nieregularne cykle. wtedy pod uwage wezmie CRL zarodka i na tej podsatwie obliczy termin porodu :) ja mialam dokladnie taka sama sytuacje a tym zaswiadczeniem sie nie stresuj, wiekszosc poloznych wydaje bezproblemowo zaswiadczenie, ze sie bylo objetym opieka przed 10tyg ciazy :) zdrowka dla Ciebie i maluszka. Co do wizyty, to tak jak dziewczyny radza, za jakies 2 tygodnie na spokojnie, zeby bylo widac serduszko bo jak pojdziesz wczesniej i bedzie tylko pecherzyk to niepotrzebnie sie bedziesz stresowac a stres teraz jak najmniej wskazany :)
Dzięki. Już się umówiłam na za 2 tygodnie. To zobaczymy który to dokładnie tydzień.
 
reklama
To zależy jak lekarz wpisze w kartę.Moj pierwszy ginekolog wpisał 10 tydzień i dostałam becikowe .Jak zmieniłam lekarza to wpisywał np.12 tydz i 5 dni.
 
Do góry