reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek ciąży

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Hej dziewczyny, nie wiem gdzie już czytać co robić, oszalec można
7.07 pierwszy dzień miesiączki, cykle co 28,30.dni[] 5 dni okres.mi się spóźnia więczrobiłam test wyszła bardzo bardzo blada druga kreska Ale wyszła. Ma drugi dzień poszłam na Beta Hcg wyszło około.49 3.dni później wyszła.192 poszłam do lekarza który nie stwierdził nic ... z wyników wychodzi mi że.to 4.tydzień. A wszędzie gdzie wpisuje to że.6.tydz . 2 lata.temu poroniłam stad bardzo.sie martwię
Co myślicie dziewczyny?
 
reklama
Hej dziewczyny, nie wiem gdzie już czytać co robić, oszalec można
7.07 pierwszy dzień miesiączki, cykle co 28,30.dni[] 5 dni okres.mi się spóźnia więczrobiłam test wyszła bardzo bardzo blada druga kreska Ale wyszła. Ma drugi dzień poszłam na Beta Hcg wyszło około.49 3.dni później wyszła.192 poszłam do lekarza który nie stwierdził nic ... z wyników wychodzi mi że.to 4.tydzień. A wszędzie gdzie wpisuje to że.6.tydz . 2 lata.temu poroniłam stad bardzo.sie martwię
Co myślicie dziewczyny?
Hej wiek ciąży liczy się na początku od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, nie wyników bety. Potem juz na podstawie usg. I to normalne że przy tak niskiej becie lekarz jeszcze nic nie zobaczy. Trzeba spokojnie poczekać:)
 
Ja mam podobnie. Według OM wychodzi 7 tydzien a według Beta 6/7 tydz. Liczy się badanie usg na którym lekarz we wtorek stwierdził pęcherzyk ciążowy 3,21mm i jego zdaniem to 5 tydzien. Różna rozbieżność..też na początku zaczęłam się martwić..." Ale jak, czy wszystko ok...". Przestałam się martwić kolejna wizyta za 1,5 tygodnia i będzie widzieć więcej. Najważniejsze, że Beta rośnie bo lekarz może nic nie zobaczyć jeszcze. Więc, nie martw się...też zależy od sprzętu jaki mają w gabinetach. Trzymam kciuki.
 
Biorąc pod uwage ze od owu do @ jest ok 14 dni a twoja @ sie spóźnia 5. To mamy od owu do teraz 19 dni.
I teraz pytanie zasadnicze kiedy doszlo do zapłodnienia i do zagniezdzenia.
Wiec jakby nie patrzeć to ciaza jest bardzo wczesna.
Beta 42 malusia jeszcze.
Ja bylam na usg z betą 6022 to był 30 dzien po owu i bylo widac kropeczke. Nawet karty ciazowej mi nie zalozono.
A teraz jestem w 20 tyg a dzidzia ma okolo 2 tyg wiecej niż by wynikało z OM
Martwię się bo to już mój 42 dzień od ostatniej miesiączki A na USG nic kompletnie nie widać. Chociaż byłam u byle jakiego lekarza....
 
Przy takiej becie lekarz nie miał prawa nic zobaczyć na USG, najwcześniej za tydzień będzie widać pęcherzyk a serduszko dopiero za 2-3 tygodnie. Ale nie przejmuj się tym, beta rośnie Ci bardzo ładnie, a ciężko stwierdzić w którym momencie doszło do zapłodnienia, może Ci się owulacja odrobinę przesunęła ;) w każdym razie na tą chwilę wszystko jest ok, po prostu musisz się uzbroić w cierpliwość.
 
Fakt z obliczeń wychodzi 6 tc, od ost miesiączki , ale jeśli owu się przesunęło to może być inaczej , poczekaj z tydzień i znowu idź do lekarza wtedy już coś zobaczy ,a jakby pojawiły się plamienia to wtedy na ip
 
reklama
Pewnie tez dużo zależy od sprzętu, na jednym widać wczesna ciąże a na drugim jeszcze nic.
Wiem ze ciężko ale postaraj się być cierpliwa i jeszcze trochę wytrzymać, a potem ponownie idź do lekarza. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry