reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek ciąży

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Hej dziewczyny, nie wiem gdzie już czytać co robić, oszalec można
7.07 pierwszy dzień miesiączki, cykle co 28,30.dni[] 5 dni okres.mi się spóźnia więczrobiłam test wyszła bardzo bardzo blada druga kreska Ale wyszła. Ma drugi dzień poszłam na Beta Hcg wyszło około.49 3.dni później wyszła.192 poszłam do lekarza który nie stwierdził nic ... z wyników wychodzi mi że.to 4.tydzień. A wszędzie gdzie wpisuje to że.6.tydz . 2 lata.temu poroniłam stad bardzo.sie martwię
Co myślicie dziewczyny?
 
reklama
reklama
W piątek byłam nic nie widział, ale to był starszy Pan nie miał za ciekawego sprzętu. Jadę w piątek do swojego lekarza ginekolog i endokrynolog w jednym bo mam niestety tarczyce Ale sprawdzałam tydzień temu i mam dobry wynik tak że jestem dobrej nadziei
 
W piątek byłam nic nie widział, ale to był starszy Pan nie miał za ciekawego sprzętu. Jadę w piątek do swojego lekarza ginekolog i endokrynolog w jednym bo mam niestety tarczyce Ale sprawdzałam tydzień temu i mam dobry wynik tak że jestem dobrej nadziei

Myśle ze wtedy będzie już widać fasolkę :) trzymam kciuki, daj znac jak będziesz po
 
reklama
Do góry