reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wiek separacyjny ??!!

to mija, minie jak zacznie sam się przemieszczać, jak nie będzie miał czasu płakać za mamą, bo będzie odkrywał cały świat :))
A póki co... cóż, leżaczek, który możesz zabrać do toalety :) i chusta do noszenia.
No i warto inwestować czas w zabawy na podłodze- rozłóż koc, zabawki i turlaj się z maluchem po podłodze, ucz go, że tak też może być z mamą, niekoniecznie na rękach. Baw się a ku ku - znikaj za ścianą i natychmiast się pojawiaj. Zacznie rozumieć, że nie znikasz na zawsze, powodzenia :)
 
reklama
ja też to teraz przechodzę mały chce być ciągle przymnie ale powiem wam że to moje trzecie dziecko i dopiero teraz odkryłam że jest coś takiego jak wiek separacyjny

 
Do góry