reklama

Wiek, wzrost i waga naszych maluszków

sprzedaz ciuszkow dla noworodka i wiekszych dzieci

1. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Witam. Widzę że grupa powstała ale nie ma żadnego tematu dlatego zakładam pierwszy - ogólny. Podajmy wiek naszych dzieci, rozmiar ciuszków jakie noszą i orientacyjną wagę. Możemy przecież nawet chociażby wymieniać się tym co mamy jak znudzi sie nam garderoba naszych maluszków :tak:

Mój synek ma na imię Adaś, ma skończone 13 miesięcy (ur.27.07.2010), obecnie nosi ciuszki na 86 i 92 cm , ma ok 12 kg.

2. agoosiaaa21

agoosiaaa21 Mama Kacperka i Oli :)

Witam :) Mój synek Kacperek ma 2 lata i 4m-ce, ciuszki nosi na 98-104 cm, waży 18,600 kg:) mój pulpet mały ;) czekamy również na Olę, która ma urodzić się lada dzień :)

3. reklama
  4. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Witam!
    Mój najmłodszy synek Franuś ma rok i 6 miesięcy,obecnie ciuszki nosi w rozmiarze 86 i 92,waży około 11 kg.
    Karolek ma 5 lat,nosi ciuszki w rozmiarze 116 i waży około 23 kg.
    Szymek skończył 9 lat,nosi ciuchy w rozmiarze 140-146 i waży około 29 kg.
    Kamila skończyła 11 lat,nosi ciuchy w rozmiarze 156 i waży około 40 kg.
    Michał ma prawie 17 lat i nosi ciuchy w rozmiarze L ma 178 cm wzrostu i waży około 70 kg.
    Ewelina ma skończone 18 lat,nosi ciuchy w rozmiarze L ,ma 176 cm wzrostu i waży około 75 kg.

5. zoska-6

zoska-6 Fanka BB :)

6. Anecia1111

no właśnie moze jak sie trochę poznamy to powstawiajmy ciuszki itp... moze jednej przyda się to co ma druga... ja w weekend porobię fotki różnych ciuszków i swoich też i możemy się choćby powymieniać :-)

7. Anika73

Anika73 Fanka BB :)

witam i ja...
    moj mlodszy synek na 9 miesiecy,wazy 11kg i ma 80 cm wzrostu
    starszy zas w grudniu bedzie mial 7 lat wazy 28 kg i ma 130 cm wzrostu

8. Anecia1111

oooo fajnie że temat się rozkręca :)

9. Anecia1111

obecnie poszukuję kurteczki zimowej i ocieplanych spodni (mogą być puchowe) na 92 cm... może któraś z was ma na sprzedaż lub zna kogoś kto ma - chętnie kupię

10. reklama
  11. Anecia1111

widzę że wątek nie żyje jakoś intensywnie hehe ;-)

kurteczkę dla małego kupiłam w komplecie ze spodniami ocieplanymi za całe 59 zł :-)

a obecnie muszę trochę body z długim pokupować bo ze wszystkich mi młody wyrasta ... już ciuszków na 86 wcale nie nosi... teraz już tylko na 92 i na 98

Poleć forum