reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wielka nie wiadoma

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2009
Postów
1
przeszłam 4 poronienia i ciąże pozamaciczna,nastepnie 2 lata leczenia by zajsc w ciaze udało sie, tylko tyle ze córka urodziła sie z nowotworem zlośliwym.gdy wkoncu sie jej choroba uspokoiła postaralismy sie o rodzenstwo dla córy i niestety znowu problem z zajsciem a nastepnie poronienie.nie wiem czy ryzykowac czy raczej dac sobie spokój:((((((((((((((((((((
 
Ostatnia edycja:
reklama
leć do lekarza,inaczej Ci nie poradze,bo to moze być ciaza pozamaciczna i stad te bóle a jeśli nie (czego Ci zycze z całego serca) to przynajmniej sie dowiesz na czym stoisz
trzymaj sie
 
Witam jestem nowa na forum.Mam problem i mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto może znać odpowiedz.A wiec przez ostatnie 3 tygodnie podejrzewałam że jestem w ciąży miałam mdłości,wymioty,zawroty głowy i strasznie bolące piersi, niestety dostałam miesiaczkę ale przedwcześnie,strasznie bolącą z dziwnym krwawienie(jakby z jakąś tkanką).Niezrobiłam testu gdyż bałam sie rozczarować i miałam nadzieję że gdyby to było poronienie to że nie bedzie już tego bólu,gdyż mam za sobą 5 poronień i ciążę pozamaciczną.Niestety ale ból podbrzusza nie daje mi spokoju.
przepraszam że pytam ale powiedz mi ja jestem po dwóch poronieniach i czy ty robiłaś jakies badania dlaczego tak się dzieje prosze odezwij się
 
ja badania robiłam wszystkie jakie tylko mi do głowy wpadły i na jakie było mnie stac, przynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia- zrobilam wszystko by miec dzidziusia i nie pluje sobie teraz w brode. przejzyj watek badania po poronieniu tam sa wymienione chyba wszystkie badania jakie robiły dziewczyny, a to czy je zrobisz to juz twoja decyzja, ginekolodzy wszystko zwalaja na przypadek wiec decyzje o badaniach musisz podjac sama
 
ps zapraszam na wątek główny ciąża po poronieniu, sa tam dziewczyny które staraja sie, nie staraja sie, sa w ciazy, sa dopiero po zabiegu kazda moze sie wygadac, wzajemnie sie wspieramy :) wiec zapraszam
 
Do góry