reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielka wymiana ubrań! SWAP PARTY!

Ellie

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2008
Postów
27
Miasto
Mała Mieścinka
Witam,
ze względu na to, że w ostatnich dniach mam mnóstwo wolnego czasu, a co za tym idzie milion pomysłów na minutę, wpadłam na to by urządzić SWAP PARTY, czyli inaczej mówiąc imprezę podczas, której można się wymienić ubraniami, czy też sprzedać je za niewielką cenę. Podczas imprezy, można by się napić kawy/herbaty, czy zjeść ciasto.
wink.gif

Tak jak pisałam, mam sporo wolnego czasu więc mogłabym się zająć organizacją, zrobić małą reklamę na innych stronach, czy też fb. Kwestia tego ilu byłoby chętnych. W związku z tym, ktoś zainteresowany?
Ps. jeśli ktoś chciałby mi pomóc przy organizacji, zapraszam
wink.gif
 
reklama
Do góry