reklama

Wielkanoc 2013

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez KaśkaB, 21 Marzec 2013.

1. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

Hej dziewczyny, powiedzcie jak Wasze przygotowania do Świąt? Macie już coś gotowe, porządki zrobione, menu ustalone? :-)
    Ja powoli zaczynam... myśleć o tym :rolleyes2:

2. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

U mnie wszystko w proszku. Zawsze sprzatanie zostawiam na ostatnie dni bo jak postrzatam wczesniej to i tak moja rodzinka nabalagani i mam podwojna robote..

3. reklama
  4. Costa

Costa Gość

Ja wielkanocy nie obchodze... w wielki piatek mam urodziny wiec moze na jakis obiad z rodzina pojde. Pozatym nic wielkiego.... dzien jak codzien.

5. AGATA R

AGATA R Fanka BB :)

Od dwóch godzin siedzę z piórem w ręku i robię listę zakupów, a na drugiej kartce staram się rozpisać menu; jakoś kiepsko mi idzie. Brak pomysłów.

6. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

marcia30 to fakt, że im wcześniej jest porządek, to tym wcześniej "się" robi bałagan, ale niestety całego domu nie ogarnę w ciągu dnia :-( za to mniej więcej wiem już co podam :-)

Costa
    - też rozumiem - mam znajomych, których świąt nie obchodzą, ale czasami do nas wpadają na łakocie ;-)

AGATA R to krótkie Święta, właściwie nie ma co wielkiego menu robić, no chyba, że masz dużą rodzinę, która je różne potrawy. Ja robię raczej krótkie menu, ale z kolei wiem, że raczej w dużych ilościach. Zatanawiam się też czy części nie pozamawiać, by było łatwiej :wink:

7. bystryx

bystryx Początkująca w BB

ciekawe jak będzie wyglądać w tym roku dyngus:D może na Śnieżki ?

8. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

To byłaby najłagodniejsza wersja, bo jak jacyś wariaci wyjdą z wiadrami lodowatej wody... :errr:

Ja właśnie czytam Poradnik Wielkanocny - fajne pomysły na dekoracje i świąteczne wypieki, które można z maluchami zrobić.

9. halinaszka

halinaszka Zaciekawiona BB

U mnie praca wre! Jak na razie głownie porzadki i sprzątanie :). Za gary biore się od czwartku... powinnam sie wyrobić w te pare dni. Troche mi się nie chce :):). Dobrze że chociaż tak zimno za oknami, to nie ma pokusy spacerow i nic nie odciąga od pracy. Powiem szczerze, że jakbym miala możliwość, to chętnie bym gdzies wyjechała na te swięta. Coraz więcej osób tak robi i sama też chciałąbym spróbowac. Nie trzeba przecież wcale spędzać Wielkanocy w schematyczny sposób, wystarczy grono bliskich zabrac i też moze byc rodzinnie... tutaj dziewczyna opisała swoje tegoroczne plany - zazdroszcze... :). Trochę odpoczynku by mi się przydało a w minione ferie nie było takiej okazji... Może za rok namówie męża, zabierzemy dzieciaki i pojedziemy gdzies na taka świąteczna wyprawę :)

10. reklama
  11. sunajka897

sunajka897 Fanka BB :)

Ja dziś zrobiłam zakupy w końcu wcześniej na planowanie i robienie czegoś wielkiego nie miałam czasu, urwanie głowy w pracy.
    Jutro z córką pieczemy ciasteczka, babeczki i będzie zabawa z dekorowaniem.
    Wielkich wariacji nie będzie, planuje odpocząć, w końcu się wyspać i budować klockami z córką :-)

12. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Poleć forum