reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkanoc

Dziekujemy obioe (jeszcze udalo mi sie do Was wpasc ;-), chociaz pakowanko w toku... jezuuuu ile tego trzeba teraz zabrac... dobrze, ze samochod siedmioosobowy, to se 2 fotele wyjelismy :-) )
Madzia..., slonce, ja za Ciebie caly czas jem :-) Nie wiem, czy lubisz, ale wypilam dzisiaj za Ciebie wieeeelki kubel kakao :-) Juz mnie skrecalo... musialam :-) Ale... nic sie nie dzieje :-) (czekolade juz zarlam i nic nie bylo, wiec kakako chyba tym bardziej)
Jak ktos chce, to moze jeszcze za kogos cos zezrec ;-) Bedzie wymowka na obzarstwo ;-)
 
reklama
Kira Wesołych Świąt :) Ja wyjeżdzam w sobotę do Słupska do teściów... kupilismy łóżeczko turystyczne mam nadzieję, że młody będzie chciał w nim spać
Karolla przepiękne oczka ma Twoja Olcia :)
 
Jutro rano wyjeżdżamy na święta, nie wiem czy będę miała jeszcze czas coś popisać, więc:

Życzę wszystkim forumowym lutowym mamusiom i ich rodzinkom
Wesołych Świąt, wiosennego nastroju, wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie i .....

(smacznego jajak nie życzę aby niektórym przykrości nie zrobić)
oraz
oby te nasze kochane dzieciaczki rosły zdrowo
i dawały jak najwięcej radości a jak najmniej zmartwień.
 
reklama
Do góry