reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Wielkanoc

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
wesolych.jpg
 
reklama

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2005
Postów
2 502
Miasto
Warszawa
Misia jesteś niesamowita :) a tak swoja drogą to aż sie boję mysleć, co będzie jak don Wiktorio podrośnie skoro już teraz łamie niewieście serca .... :) nie mówię dziewicze, bo ja też jestem zauroczona ;)
 

tetka1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2005
Postów
941
Miasto
Alanya
Kochani WESOLYCH SWIAT wszystkim i tym duzym i tym najmniejszym ;D, zyczenia spoznione  :-[ ale jak najbardziej szczere, (no a swieta jeszcze badz co badz trwaja  ;)
happyeaster.jpg

Lece nadrabiac zaleglosci. Buziaki wiosenne dla wszystkich.
 
reklama

remeny

mama dwóch łobuziaków :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2005
Postów
2 331
Miasto
Kraków
Nie zdążyłam złozyć Wam życzeń przed świętami, teraz już prawie po świętach... Dopiero chwilę temu wróciliśmy do domu z wielkanocnej włóczęgi. Ponieważ jednak zostało jeszcze półtorej godziny Wielkanocnego Poniedziałku:

bb6og.jpg
 
Do góry